KH-KIPPER zrealizował zamówienie dla PGE

KH-KIPPER zrealizował zamówienie dla PGE

W listopadzie kielecki producent zabudów wspólnie z firmami Cargotec Poland, dystrybutorem urządzeń marki Hiab oraz Scania Polska zrealizował zamówienie dla Grupy Kapitałowej PGE.

Grupa PGE jest największym pod względem przychodów i generowania zysku przedsiębiorstwem sektora energetycznego. Sześć pojazdów Scania 4x4 i 6x6 KH-KIPER wyposażył w aluminiowe skrzynie i dodatkowy osprzęt taki jak żuraw hydrauliczny, wciągarka i obrotnica wewnątrz skrzyni. Nowe pojazdy wykorzystywane zostaną w pracach elektro-energetycznych takich jak usuwanie awarii i budowa sieci energetycznych.

Skrzynie z podłogą z wodoodpornej sklejki antypoślizgowej oraz liczne uchwyty do mocowania zapewniają bezpieczny przewóz ładunków. Aluminiowe burty boczne z wysuwanymi słupkami po opuszczenia na sam dół mogą służyć jako platforma. Wysoka przednia ścianka wzmocniona dodatkowo kratownicą chroni kabinę przy załadunku osprzętu energetycznego. Demontowana obrotnica na skrzyni ładunkowej umożliwia wygodny transport słupów energetycznych. Pojazdy wyposażono także w przednie wciągarki hydrauliczne, które pomogą wyciągnąć samochód z opresji nawet w najtrudniejszym terenie.

4trucks.pl / KH-KIPPER

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL