Premierowe ekspozycje Citana na Dolnym Śląsku

Premierowe ekspozycje Citana na Dolnym Śląsku

Nowy model samochodu dostawczego ze stajni Mercedes-Benz - Citan, szturmem opanował Dolny Śląsk.

Tuż po jego polskiej premierze, autoryzowany dealer marki, spółka Mirosław Wróbel, zaprezentował go szerszej publiczności m.in. z Wrocławia, Opola, Lubina, Wałbrzycha i Jeleniej Góry. Aby zapoznać się z nową ofertą Mercedesa wystarczyło wyjść na zakupy.

Podczas listopadowych ekspozycji najnowszego samochodu dostawczego spod znaku trójramiennej gwiazdy, dolnośląski dealer marki Mercedes-Benz, spółka Mirosław Wróbel, postanowił zadbać o zabieganych przedsiębiorców. Na wszystkich, którzy odwiedzili giełdę rolniczą i giełdę kwiatową we Wrocławiu czekały słodycze, gorąca kawa oraz prezentacja możliwości nowego samochodu.

O tym, że nowy Citan wraz z Mercedesem Sprinter i Vito tworzą kompletną rodzinę samochodów dostawczych mogli przekonać się klienci sklepów Makro w Opolu, Wrocławiu i Szczawnie Zdroju. Ponadto eksperci Mercedesa służyli radą w Pasażu Tesco w Jeleniej Górze, Cuprum Arena w Lubinie oraz Galerii Victoria w Wałbrzychu.

- Ekspozycje Citana cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie w centrach handlu hurtowego, gdzie auto prezentowane było głównie małym i średnim przedsiębiorcom. Łącznie podczas wszystkich ekspozycji zebraliśmy zapisy na ponad 400 jazd testowych - przyznaje Tomasz Ostaszewski z firmy Mirosław Wróbel.

Oficjalna premiera Citana miała miejsce 25 października w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowego. Samochód został zaprojektowany w trzech wersjach nadwozia: Furgon, Kombi oraz mieszanej - Mixto. Klienci mają do dyspozycji aż trzy długości pojazdu oraz 4 wersje silnikowe: trzy na olej napędowy oraz jedną benzynową.

Na polskim rynku jest dostępny już od 51 320 zł netto.


4trucks.pl / Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL