eDucato

E-Ducato, E-Doblò i E-Scudo - ruszyły zamówienia na elektryczne dostawczaki

Wersja elektryczna E-Ducato jest wyposażona w nowy akumulator o pojemności 110 kWh zapewnia zasięg wynoszący do 420 km (N2) lub do 370 km (N1) w cyklu WLTP.

Nowy model E-Ducato można naładować od 0 do 80% w mniej niż godzinę dzięki szybkiej ładowarce o mocy do 150 kW, co czyni E-Ducato najlepszym w swojej kategorii. 

Dzięki całkowicie nowej architekturze układów elektronicznych, nowy E-Ducato oferuje także kompletną gamę nowych systemów ADAS, dzięki czemu, podobnie jak w przypadku wersji z silnikiem wysokoprężnym, jest najbezpieczniejszym pojazdem użytkowym w swoim segmencie.
Nowy E-Ducato jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie, aby mógł być dostępny dla każdego, zgodnie z misją marki, która pragnie zawsze być blisko swoich klientów.
W ofercie Fiata dostępny będzie również diesel w nowej generacji silników MultiJet. Niezależnie od wybranego silnika, nowy Ducato oferuje najlepszą w swojej klasie pojemność ładowni do 17 m3 i ładowność do 1500 kg.

Zarówno Doblò, jak i E-Doblò zachowują swoją atrakcyjność, dodając nowe, dodatkowe funkcje, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i spełniają nowe potrzeby w zakresie mobilności: odświeżony design, zoptymalizowana przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo, ulepszona wersja BEV z zasięgiem do 330 km oraz pompa ciepła dla lepszej wydajności i komfortu jazdy. Nowe Doblò ma również Magic Plug, przydatne, dodatkowe gniazdo elektryczne, które pozwala klientom uzyskać odpowiednie napięcie w konkretnych sytuacjach, gdy na przykład zajdzie konieczność podłączenia jakiegoś narzędzia, w mobilnym warsztacie, czy przy dowolnym innym systemie zasilania o napięciu do 400 V. Pod względem bezpieczeństwa, na największą uwagę zasługuje udoskonalony, rewolucyjny Magic Mirror. Ponadto, pełna oferta systemów ADAS staje się teraz standardem zarówno w modelu Doblò, jak i E-Doblò, zapewniając bardziej komfortowe i bezpieczne podróżowanie. Nowe Doblò od FIAT Professional oferuje również nowe technologie łączności i informacyjno-rozrywkowe, aby pomóc klientom efektywnie sprostać codziennym wyzwaniom zawodowym, jedną z nich jest stacja dokująca na smartfona.

Dzięki odświeżonemu designowi, zwiększonej wydajności, najnowocześniejszej łączności i bardziej wyrafinowanym systemom wspomagania jazdy, nowy Fiat Scudo robi kolejny krok naprzód, służąc swoim klientom. Nowe Scudo to nowoczesny i technologicznie zaawansowany samochód dostępny ze w 100% elektrycznym układem napędowym oraz z najnowszej generacji silnikiem Diesla. Nowe Scudo jest dostępne w nowym kolorze nadwozia Szary Colosseo i może pochwalić się najnowocześniejszym systemem załadunku przedmiotów wielkogabarytowych, który jeszcze bardziej podkreśla wyjątkową wszechstronność modelu. Dzięki funkcji Magic Cargo można dodatkowo zwiększyć przestrzeń ładunkową. Nowe Scudo od FIAT Professional oferuje nowe funkcje łączności i informacyjno-rozrywkowe, które stanowią niezbędną pomoc dla profesjonalistów podczas ich codziennych wyzwań w pracy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nowe Scudo wyposażone jest w standardzie w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS), których celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Nowe Ducato, Doblò i Scudo będą w 100% skomunikowane ze światem i oferować będą usługi UconnectTM Services. Ponadto, kompletny ekosystem ładowania 360°, oferowany przez Free2move Charge, zapewnia klientom dostosowane do potrzeb i bezproblemowe ładowanie pojazdów elektrycznych oraz zarządzanie energią w dowolnym miejscu i w dowolny sposób.

Ceny modeli w Polsce:
Nowe E-Doblò i Nowe Doblò: od 95 294 zł netto*
Nowy Fiat E-Scudo i Scudo: od 122 587 zł netto
Nowy Fiat E-Ducato i Ducato: 127 600 zł netto


* Wszystkie ceny to rekomendowane ceny katalogowe netto (bez VAT) w Polsce.

 

Przeczytaj też:
Jest już nowy Mercedes-Benz eSprinter Dwa rodzaje i dwie długości nadwozia, trzy pojemności akumulatorów i duża ładowność stanowią podstawę dla licznych wariantów nadwozia i sprawiają, że nowy eSprinter może stać się idealnym dużym vanem.
Solidaris odbiera pierwsze elektryczne Volvo FM Volvo Trucks Polska dostarczyło pierwsze dwa elektryczne ciągniki siodłowe Volvo FM do firmy –Solidaris Sp. z o.o.
Pierwszy MAN eTruck sprzedany w Polsce W piątek 19 stycznia 2024 r. w Krakowie została podpisana pierwsza w Polsce umowa sprzedaży w pełni elektrycznej ciężarówki MAN eTruck.
Rozpoczęcie sprzedaży nowego eSprintera i Sprintera Mercedes-Benz eSprinter o zasięgu do 440 kilometrów.
Samochody elektryczne i inne paliwa alternatywne W 2023r zarejestrowano niemal 224 tys. pojazdów z alternatywnymi napędami dla wszystkich kategorii rynku, co oznacza wzrost o 34%.
Samochód elektryczny – kiedy bateria posłuży Ci na dłużej Wielu potencjalnych użytkowników może zastanawiać się, jak odpowiednio zadbać o baterię samochodu elektrycznego w taki sposób, by ta służyła jak najdłużej.
Gdańskie elektryczne MAN-y jeżdżą normalnie na zaplanowanych trasach W dniu 5 października br. firma MAN Truck & Bus Polska przekazała spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje łącznie 18 autobusów elektrycznych.
eActros 300 Tractor po testach w InPost Zakończył się dwumiesięczny test eActrosa 300 Tractor w firmie InPost. Ciężarówka przewoziła paczki na stałej trasie między oddziałem w Gliwicach a sortownią niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.
Elektryczne autobusy MAN jeżdżą po Zamościu Zamość odebrał swoje pierwsze autobusy elektryczne MAN Lion’s City E.