Czterdzieści naczep z indywidualnym graffiti

Hegelmann graffiti

Firma transportowo-logistyczna Hegelmann ogłosiła konkurs projektowy wśród swoich stażystów.

 

Zarząd HTRFS wybrał następnie najbardziej kreatywne pomysły. Pierwszy projekt został już wydrukowany na naczepie i został pokazany publiczności. W przyszłym roku w trasę wyjedzie łącznie 40 naczep z indywidualnymi grafikami.

- Kampania podkreśla nasze dążenie do przyciągania uwagi kreatywnymi i nowymi pomysłami. Cieszymy się z zaangażowania, z jakim nasi stażyści wzięli udział w konkursie projektowym – mówi Wladimir Krieger, dyrektor zarządzający HTRFS Solutions GmbH.

Od 1 maja do końca lipca kursanci mieli czas na zgłaszanie swoich propozycji projektowych w formie szkiców. Potem projekty zostały przekazane do kierownictwa, które następnie wybrało najpiękniejsze motywy. - Celowo nie było żadnych wytycznych, tak aby każdy mógł uwolnić swoją kreatywność. Wybór naprawdę nie był dla nas łatwy - mówi Krieger.

Pierwsza gotowa przyczepa została już pokryta folią i od tego tygodnia jest w trasie. Motywem jest napis HTRFS w stylu graffiti. Pomysł na to wyszedł od praktykanta Maxima Voskoboya. Pozostałe projekty są teraz stopniowo realizowane na naczepach. W podziękowaniu młodsi pracownicy - zwycięzcy konkursu - otrzymali voucher na zakupy od firmy zajmującej się sprzedażą wysyłkową.

 

Fot. HTRFS Solutions GmbH

 

 

Przeczytaj też:
Mobilne kontrole e-Toll już działają

Na początku grudnia w systemie e-TOLL zarejestrowano 1,361 tys. pojazdów, w tym 1,167 tys. (85%) ciężarówek i 204 tys. (15%) samochodów osobowych.

Schwarzmüller Polska obiecuje wzrost sprzedaży

Ponad 1100 przyczep zarejestrowanych w Polsce pozwoliło zrealizować z nawiązką ambitny cel sprzedaży grupy Schwarzmüller na rok 2021.

Najstarszy oryginalny samochód ciężarowy na świecie

Jest nim Daimler Motor-Lastwagen z roku 1898, zbudowany w firmie Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG), na stałe eksponat Muzeum Mercedes-Benz.

Panoramiczny obraz z lotu ptaka dzięki kamerom 360° i 270°

W dawnych czasach marynarz wspinał się na grotmaszt okrętu, by z bocianiego gniazda obserwować morze. Dziś pojazdy użytkowe mogą już być wyposażane w system kamer o kącie widzenia 360° lub 270°. Cel jest taki sam: uzyskanie najlepszej możliwej widoczności wokół całego pojazdu.

Kassbohrer przekazuje 45 naczep dla Erontrans

Producent naczep firma Kässbohrer i polski przewoźnik Erontrans rozpoczęli współpracę dotycząca pojazdów do transportów intermodalnych. Niedawno Erontrans dodał do swojej floty 45 naczep K.SCS M Mega Curtainsider.

3G nie dla kierowców ciężarówek - jest nowa interpretacja przepisów

Berlin ułatwił kierowcom ciężarówek stosowanie przepisów 3G. Dowód szczepienia kierowcy nie jest już obowiązkowy.

Kiedy można prowadzić pojazd bez uprawnień a komu policja zatrzyma prawo jazdy

Jeździsz bez "prawka"? Ubezpieczyciel wystawi ci rachunek za wypadek…

Utrudnienia dla ciężarówek na przeprawach promowych w Calais

W proteście przeciwko limitom połowowym francuscy rybacy chcą dziś zablokować przeprawy promowe ciężarówek w tunelu pod kanałem La Manche. Protest może doprowadzić do opóźnień w porcie Calais.

Protest niemieckich stowarzyszeń transportowych przeciwko 3G

Sześć niemieckich stowarzyszeń transportowych i logistycznych skrytykowało nową wersję ustawy 3G o ochronie przed infekcjami, która weszła w życie w tym tygodniu.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje