MAN Truck & Bus Polska wspiera Fundację Ronalda McDonalda

Marc Martinez MAN Truck Polska

W połowie grudnia br. przedstawiciele firmy MAN Truck & Bus Polska - prezes Zarządu Marc Martinez oraz dyrektor finansowy Michał Fiuta spotkali się z przedstawicielami zarządu Fundacji Ronalda McDonalda.

 

Okazją do spotkania było przekazanie vouchera na kwotę 7000 euro, którą firma MAN Tuck & Bus Polska wsparła budowę Domu Ronalda McDonalda, zlokalizowanego obok Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, przy ulicy Żwirki i Wigury.

Przedstawiciele MAN zostali oprowadzeni po powstającym Domu Ronalda McDonalda, bezpłatnym hotelu dla rodzin dzieci hospitalizowanych przez dłuższy czas. Prezes Marc Martinez był pod ogromnym wrażeniem wykonanej pracy i zaangażowania fundacji zwracając uwagę na to, że oba budynki są położone w bezpośrednim sąsiedztwie, co pozwala rodzicom chorych dzieci, być przy nich niemalże przez cały czas.

- Znamy i doceniamy programy Fundacji w Polsce, sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważne jest, aby standardy medycyny pediatrycznej zmieniały się na lepsze. Cieszę, się, że udało nam się wesprzeć finansowo budowę Domu - powiedział Marc Martinez, prezes Zarządu firmy MAN Truck & Bus Polska.

- Współpraca MAN z fundacją Ronalda McDonalda w Polsce rozpoczęła się w roku 2019, kiedy fundacja zakupiła podwozie MAN TGM 15.290, które zostało wysłane do Stanów Zjednoczonych Ameryki, w celu przygotowania specjalistycznej zabudowy ambulansu. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze wyprodukowane w Europie podwozie, na którym zrealizowana została zabudowa mobilnej kliniki. Po powrocie kompletnego już pojazdu do Polski, firma MAN sfinansowała końcowe prace serwisowe dopuszczające ambulans do pracy - dodał Michał Fiuta, dyrektor finansowy w MAN Truck & Bus Polska.

Realizowany przez Fundację Rolanda McDonalda program NIE nowotworom u dzieci od 14 lat daje rodzicom dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat szansę na profilaktyczne badanie USG. Tysiące dzieci co roku, w ponad 50 miastach i wsiach, przechodzi badania przesiewowe i co roku kilka wczesnych diagnoz, ratuje dzieciom dalszą przyszłość.

 

 

Przeczytaj też:
MAN Drive Experience - testowaliśmy nowe MAN TGX

W dniach 21-22 września mieliśmy okazję uczestniczyć w MAN Truck Drive Experience, czyli imprezie dającej możliwość bliższego poznania MAN TGX Nowej Generacji.

 

Nowe autobusy miejskie MAN Lion’s City z napędem gazowym w Tychach

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach odebrało 23 autobusy miejskie MAN Lion’s City G.

Pierwszy klient odebrał nowego MAN-a TGX (zdjęcia)

Marc Martinez, prezes Zarządu, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska przekazał kluczyki do pierwszego MAN TGX nowej generacji.

 

Pierwsze 20 sztuk nowych MAN TGX dla Grupy Bury

Firma MAN Truck & Bus Polska ma kolejny powód do zadowolenia. W dniu 01.07.2020 w Warszawie, prezes firmy MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez oraz senator Jacek Bury, właściciel Grupy Bury podpisali umowę na 20 ciągników MAN nowej generacji.

 

Nowy MAN TGX - pierwsze prezentacje Marc Martinez prezes MAN Truck & Bus Polska opowiada, jak Covid 19 wpłynął na funkcjonowanie jego firmy

Organizacja pracy w MAN Truck & Bus Polska wymaga obecnie dużo więcej wysiłku od pracowników, ale też dla klientów to czas wyjątkowy.

 

DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych

W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.

 

Używany MAN TGX za 950 euro DBK i MAN Truck & Bus Polska wspólnie w roku 2020

W dniu 22.11.2019 r. w siedzibie firmy MAN Truck & Bus w Wolicy miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL