ZASŁAW wspiera konkurs Optifuel 2012

ZASŁAW wspiera konkurs Optifuel 2012

Kolejna edycja i kolejny raz ZASŁAW wspierał konkurs Optifuel jako firma partnerska.

Konkurs Optifuel organizowany jest przez Renault Trucks Polska, któremu towarzyszą szkolenia ekonomicznej jazdy. Przez cały rok w sieci dealerskiej Renault Trucks organizowane były spotkania z kierowcami, a 5 października zwycięzcy regionalnych eliminacji spotkali się na wielkim finale w Poznaniu!

W czasie eliminacji i finału uczestnicy prowadzili zestawy obciążone 22 tonowym ładunkiem. Naczepę konkursową dostarczał ZASŁAW - naczepa kurtynowa CLASSIC WAY. Naczepa ZASŁAW w ramach konkursu Optifuel, odwiedziła punkty dealerskie nie tylko w Polsce, ale też na Litwie, Łotwie i Estonii.

optifuel-final-2012-8a-m    optifuel-final-2012-15a-m   optifuel-final-2012-17a-m

Po zaciętej walce pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks zdobył Zenon Korsak ze Zgorzelca (firma Kortrans). Na co dzień zasiada za kierownicą Renault Magnum z zabudową przestrzenną i centralnoosiową przyczepą. Firma ma cztery ciężarówki - wszystkie to pojazdy Renault. Drugi był Michał Walentynowicz z Olsztyna (Waśniewski), a trzeci Estończyk, Kristian Kraag (Tallept Auto).

Zwycięzcy podczas gali, która odbyła się w poznańskim hotelu IBB Andersia odebrali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Renault Trucks Polska oraz firm partnerów konkursu - w tym ZASŁAW.


4trucks.pl / ZASŁAW

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.