ZASŁAW wspiera konkurs Optifuel 2012

ZASŁAW wspiera konkurs Optifuel 2012

Kolejna edycja i kolejny raz ZASŁAW wspierał konkurs Optifuel jako firma partnerska.

Konkurs Optifuel organizowany jest przez Renault Trucks Polska, któremu towarzyszą szkolenia ekonomicznej jazdy. Przez cały rok w sieci dealerskiej Renault Trucks organizowane były spotkania z kierowcami, a 5 października zwycięzcy regionalnych eliminacji spotkali się na wielkim finale w Poznaniu!

W czasie eliminacji i finału uczestnicy prowadzili zestawy obciążone 22 tonowym ładunkiem. Naczepę konkursową dostarczał ZASŁAW - naczepa kurtynowa CLASSIC WAY. Naczepa ZASŁAW w ramach konkursu Optifuel, odwiedziła punkty dealerskie nie tylko w Polsce, ale też na Litwie, Łotwie i Estonii.

optifuel-final-2012-8a-m    optifuel-final-2012-15a-m   optifuel-final-2012-17a-m

Po zaciętej walce pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks zdobył Zenon Korsak ze Zgorzelca (firma Kortrans). Na co dzień zasiada za kierownicą Renault Magnum z zabudową przestrzenną i centralnoosiową przyczepą. Firma ma cztery ciężarówki - wszystkie to pojazdy Renault. Drugi był Michał Walentynowicz z Olsztyna (Waśniewski), a trzeci Estończyk, Kristian Kraag (Tallept Auto).

Zwycięzcy podczas gali, która odbyła się w poznańskim hotelu IBB Andersia odebrali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Renault Trucks Polska oraz firm partnerów konkursu - w tym ZASŁAW.


4trucks.pl / ZASŁAW

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL