Wirtualny sprzedawca Renault Trucks

Wirtualny sprzedawca Renault Trucks

Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.

 

Nadal obowiązują przepisy, które przewidują ograniczenie kontaktów społecznych. Ale większość pojazdów użytkowych była dostępna i prowadzono aktywną ich obsługę.

Renault Trucks opracowało stronę internetową, na której klienci mogą łatwo i łatwo wstępnie skonfigurować podstawowy pojazd. Za pomocą kilku kliknięć właściciel pojazdu może utworzyć wstępną konfigurację i oczekiwać podstawowej oferty Renault Trucks w ciągu 48 godzin, bez rozmowy ze sprzedawcą.

Najpopularniejsze rodzaje pojazdów użytkowych są dostępne na stronie internetowej Renault Trucks w Szwajcarii: www.vrtsr.ch

Za pomocą tego narzędzia można tworzyć projekty bez wzajemnego kontaktu stron. Bezpieczeństwo klientów i pracowników ma priorytetowe znaczenie, ale gospodarka musi działać. Jak wiemy, bez prawidłowo funkcjonującego transportu, jest to niemożliwe.

Przeczytaj też:
Renault Trucks do recyklingu Renault Trucks podejmuje kolejne kroki w celu przestawienia swojej działalności przemysłowej na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Fabryka używanych części Renault Trucks jest logicznym kolejnym krokiem w tej drodze.
Renault Trucks na drodze do elektromobilności Renault Trucks w 2021 r. dostarczyło 249 elektrycznych samochodów ciężarowych i zamówiono kolejne 613 sztuk.
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
T Robust 13L - specjalna wersja Renault Trucks Renault Trucks przedstawiło specjalną edycję ciężarówki, sygnowaną znakiem T Robust 13L. Jest to kontynuacja edycji specjalnych - poprzednia T 01 Racing zdobyła duże uznanie klientów.
Nowe Renault Trucks T520 High we flocie brytyjskiego przewoźnika Inverdell Ltd, brytyjski przewoźnik z Cairndow, specjalizujący się w transporcie ryb w warunkach kontrolowanej temperatury, zakupił dwa nowe ciągniki siodłowe Renault Trucks T520 High.
Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).
Renault Trucks z trzecią elektryczną ciężarówką Oprócz modeli Renault Trucks D ZE i D Wide ZE o masie 16 i 26 ton, produkowanych seryjnie od 2020 roku, dostępny jest już model D Wide ZE o masie 19 ton. Producent oferuje również szerszą gamę rozstawów osi dedykowanych do zabudów chłodniczych.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks z kabina Low Entry Wraz z europejską prezentacją modelu D Wide Z.E. LEC (Low Entry Cab) powiekszyła sie gama elektrycznych Renault Trucks.
Jakie nowości w gamie ciężarówek Renault Trucks modeli T, T High, C i K? Już za dziesięć dni Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy ciężarówek modeli: T, T High, C i K.