OffRoad Show Poland: 17-18 listopada 2012 roku

OffRoad Show Poland: 17-18 listopada 2012 roku

Motoryzacyjne premiery i rajdowe atrakcje.

Jedyny egzemplarz Mitsubishi Pajero Sport w Polsce oraz najnowsze Mercedesy klasy G i GLK będą mogli zobaczyć miłośnicy jazdy terenowej na Targach Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland 2012. Wydarzenie będzie wyjątkową okazją, by z bliska obejrzeć też ciężarowego MAN-a TG 4x4, jakim słynny polski kierowca i pilot rajdowy - Grzegorz Baran - wystartuje w tegorocznym rajdzie Dakar. Ponadto, na targach będzie można spotkać znaną z wyścigowych torów Klaudię Podkalicką, która zaprezentuje swojego terenowego Mitsubishi Pajero. Atrakcją dla fanów motoryzacji będzie również pierwsze w Polsce stoisko legendarnego Rajdu Drezno-Wrocław oraz Mobilny Tor Off-Road, dzięki któremu zwiedzający będą mogli poznać smak terenowej przygody. Premierowe Targi OffRoad Show Poland odbędą się w dniach 17-18 listopada 2012 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorami imprezy są Międzynarodowe Targi Polska i Classic Media.

- Pierwsze Targi OffRoad Show Poland zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Pod dachem MT Polska na zwiedzających czekać będą motoryzacyjne premiery. Ponadto będzie można spotkać się tu ze znanymi polskimi rajdowcami, takimi jak Grzegorz Baran czy Klaudia Podkalicka, i z bliska obejrzeć ich terenowe pojazdy. Sportowych wrażeń z pewnością dostarczy też tor firmy Autotraper, na którym samochody mogą wjeżdżać nawet na wysokość siedmiu metrów. Krótko mówiąc w naszym centrum odbędzie się prawdziwe motoryzacyjne show - mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora OffRoad Show Poland.

Miejsce samochodowych premier
Przez dwa dni na targach OffRoad Show Poland pojawią się motoryzacyjne nowości z segmentu 4x4, rzadkie modele nieznanych marek, quady i motocykle oraz terenowe oldtimery. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie jedyny w Polsce egzemplarz Mitsubishi Pajero Sport. Co więcej, tylko w tym kraju, spośród wszystkich państw Unii Europejskiej samochód ten będzie sprzedawany w 2013 roku z silnikiem diesla o poj. 2,5 l. O premiery zadbał też Mercedes-Benz. W MT Polska pojawi się bowiem nowa generacja aut klasy G. Zwiedzający będą więc mogli zachwycić się zmodernizowanym modelem z nowymi światłami do jazdy dziennej i opływowymi bocznymi lusterkami. W kabinie samochodu czekać będzie z kolei nowoczesny kokpit, na który składa się nowy zestaw wskaźników i konsola środkowa z seryjnym systemem multimedialnym COMAND online. Nowością na stoisku Mercedes-Benz będzie też klasa GLK.

Rajdowe atrakcje
Podczas OffRoad Show Poland zwiedzający będą mogli poczuć prawdziwy posmak rajdu Dakar. Zobaczą tu bowiem terenowe monstrum - ciężarowego MAN-a TG 4x4 Grzegorza Barana, którym zawodnik wystartuje w tegorocznej edycji tego popularnego rajdu. Fani wyścigów krosowych będą mogli spotkać się z Klaudią Podkalicką - najszybszą kobietą w Kia Picanto Cup i w 46. Rajdzie Barbórki - i obejrzeć jej terenowego Mitsubishi Pajero. Rajdowych emocji nie zabraknie również na pierwszym w Polsce stoisku legendarnego Rajdu Drezno-Wrocław. Zwiedzający będą mogli na miejscu zasięgnąć informacji o tym największym w Europie rajdzie terenowym, zobaczyć samochody uczestników imprezy, a także obejrzeć film i zdjęcia z poprzednich edycji. Terenową przygodę będzie można przeżyć dzięki Mobilnemu Torowi Off-Road ze stromym podjazdem, który przygotowała firma Autotraper. Po tej stalowej konstrukcji podczas targów samochody terenowe będą wspinać się nawet na wysokość siedmiu metrów.

Wszystko dla "terenówek"
Na targach OffRoad Show Poland wystawcy będą prezentować też różnorodne produkty i usługi dla samochodów terenowych. Nie zabraknie więc producentów i dystrybutorów części i akcesoriów dla pojazdów z napędem na cztery koła, warsztatów oraz sklepów specjalistycznych. Na stoiskach pojawią się również dystrybutorzy sprzętu turystycznego, kluby miłośników terenówek, a także firmy organizujące szkolenia i wyprawy.

Więcej informacji na www.offroadpoland.pl 


4trucks.pl / Międzynarodowe Targi Polska