Mistrzostwa Truck Racing

Mistrzostwa Truck Racing

Most ma wyjątkowe znaczenie dla Renault Trucks, bo właśnie tam narodziła się drużyna MKR Technology.

Tegoroczne wyścigi na słynnym czeskim torze tradycyjnie opanowały czerwono-czarne barwy. Francuski producent zaprosił na Mistrzostwa Truck Racing ponad 900 klientów, wystawił dziesiątki pojazdów oraz przygotował szereg atrakcji. Kierowcy MKR Technology trzykrotnie stanęli na podium i tym samym utrzymali pozycję leadera w klasyfikacji grupowej.

Podczas ósmego w tym sezonie spotkania, drużyna wspierana przez Renault Trucks ścigała się na rodzimym torze w Moście. Markus Ostreich dwukrotnie stanął na podium, w pierwszym i ostatnim z czterech wyścigów, natomiast w trzecim wyścigu jego miejsce zajął kolega z drużyny Marcus Bösiger. Ten pierwszy, dzięki zdobytym punktom odebrał trzecią pozycję w rankingu kierowców Adamowi Lacko, także jeżdzącemu w barwach MKR Technology. W klasyfikacji drużynowej, ekipa Renault Trucks niezmiennie utrzymuje się na prowadzeniu z 750 pkt na koncie.

Zmagania kierowców można śledzić na żywo przez cały sezon na stronie specjalnej stronie Renault Trucks www.renault-trucks.com/truckracing 

Kalendarz wyścigow 2012
Data                            Miasto          Kraj
22/23 Września            Zolder           Belgia
06/07 Października       Jarama         Hiszpania
13/14 Października       Le Mans       Francja

 

4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL