Mistrzostwa Truck Racing

Mistrzostwa Truck Racing

Most ma wyjątkowe znaczenie dla Renault Trucks, bo właśnie tam narodziła się drużyna MKR Technology.

Tegoroczne wyścigi na słynnym czeskim torze tradycyjnie opanowały czerwono-czarne barwy. Francuski producent zaprosił na Mistrzostwa Truck Racing ponad 900 klientów, wystawił dziesiątki pojazdów oraz przygotował szereg atrakcji. Kierowcy MKR Technology trzykrotnie stanęli na podium i tym samym utrzymali pozycję leadera w klasyfikacji grupowej.

Podczas ósmego w tym sezonie spotkania, drużyna wspierana przez Renault Trucks ścigała się na rodzimym torze w Moście. Markus Ostreich dwukrotnie stanął na podium, w pierwszym i ostatnim z czterech wyścigów, natomiast w trzecim wyścigu jego miejsce zajął kolega z drużyny Marcus Bösiger. Ten pierwszy, dzięki zdobytym punktom odebrał trzecią pozycję w rankingu kierowców Adamowi Lacko, także jeżdzącemu w barwach MKR Technology. W klasyfikacji drużynowej, ekipa Renault Trucks niezmiennie utrzymuje się na prowadzeniu z 750 pkt na koncie.

Zmagania kierowców można śledzić na żywo przez cały sezon na stronie specjalnej stronie Renault Trucks www.renault-trucks.com/truckracing 

Kalendarz wyścigow 2012
Data                            Miasto          Kraj
22/23 Września            Zolder           Belgia
06/07 Października       Jarama         Hiszpania
13/14 Października       Le Mans       Francja

 

4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.