×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 50.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 49.
Anwa-Tech na targach Auto Moto Serwis

Anwa-Tech na targach Auto Moto Serwis

Firma Anwa-Tech serdecznie zaprasza na targi motoryzacyjne Auto Moto Serwis, które odbędą się w dniach 29-30 września 2012 w Rzeszowie.

Poza ofertą przeznaczoną dla samochodów osobowych i motocykli firma zaprezentuje:
• pojazd przeznaczony do serwisu mobilnego wyposażony w montażownicę ze zintegrowanym kompresorem i agregatem prądotwórczym, wyważarkę mobilną Fasep B140, podnośnik SNIT o zastosowaniu mobilnym
• wyważarkę ciężarową Fasep B350 ze zintegrowanym urządzeniem do podnoszenia kół
• montażownicę stacjonarną do kół o średnicy 42”
• szeroką gamę podnośników pneumatyczno hydraulicznych SNIT o udźwigu od 30 do 80T
• klucze do odkręcania kół ciężarowych MonstAIR
• kosz do bezpiecznego pompowania kół ciężarowych
• urządzenia do wulkanizowania kół Progear
• zawory do kół ciężarowych firmy Alligator
• ciężarki do wyważania kół firmy Hofmann Power Weight

Dla wszystkich gości, którzy zdecydują się na zakup urządzeń eksponowanych na targach, przewidujemy atrakcyjne warunki handlowe.


4trucks.pl / ANWATECH

Przeczytaj też:
Poznań Motor Show 2022 - będzie bardziej elektromobilnie To już w ten weekend 7-10 kwietnia br. odbędzie się prawdziwe święto dla fanów motoryzacji. Poznań Motor Show to najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie ŚrodkowoWschodniej. Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wydarzenie powraca do kalendarza.
Tych marek samochodów Rosjanie długo nie zobaczą Prawie wszystkie zagraniczne samochody wkrótce znikną z rosyjskich salonów sprzedaży.
W 2018 pojawią się nowe trendy Jaki będzie najmodniejszy kolor samochodów w 2018 roku?
Nowa odsłona Petrygo ORLEN Oil, producent i dystrybutor środków smarnych oraz olejów do motoryzacji, wprowadził na rynek nową, ulepszoną gamę płynów do chłodnic przeznaczonych dla samochodów osobowych i ciężarowych – Petrygo.
Rejestracje samochodów osobowych i dostawczych - czerwiec 2015 Najlepszy czerwiec od lat! W ostatnim miesiącu zarejestrowano razem 34 554 samochody osobowe i dostawcze.
100-lecie ZF Friedrichshafen AG W 2015 roku ZF Friedrichshafen AG obchodzi 100-lecie istnienia.
Rynek i przemysł motoryzacyjny mają za sobą dobry rok W IV kwartale 2014 roku w Polsce zarejestrowano 82,7 tys. nowych samochodów osobowych, 1,5 tys. motocykli, 3,4 tys. motorowerów, 13,5 tys. samochodów dostawczych oraz 5,3 tys. ciężarowych.
Bosch finalizuje przejęcie spółki ZF Lenksysteme Dnia 30 stycznia 2015 Grupa Bosch sfinalizowała przejęcie 50-procentowego pakietu udziałów w spółce joint venture ZF Lenksysteme GmbH (ZFLS), należących dotychczas do ZF Friedrichshafen AG.
W 2015 roku generalny pomiar natężenia ruchu Na 2015 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała generalny pomiar natężenia ruchu na wszystkich drogach krajowych.