Młodawski nowym Fleet Business Managerem Continental

Młodawski nowym Fleet Business Managerem Continental

Jacek-Mlodawski-continental-4truckspl

Continental Opony Polska poinformował o zmianach personalnych w strukturach firmy. Dotychczasowy Specjalista ds. technicznych - Jacek Młodawski przeszedł do działu opon użytkowych na stanowisko Fleet Business Managera.

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę kluczowych klientów flotowych współpracujących z firmą Continental.- Według prowadzonych przez nas badań satysfakcji klienta aż 93% firm flotowych, z którymi współpracujemy jest zadowolona z usług Continental. Systematycznie rośnie także liczba zawieranych kontraktów i liczebność flot. Dołożę wszelkich starań, aby ten stan utrzymać i przyczynić się do dalszego rozwoju programu flotowego. Będę kontynuować pracę mojego poprzednika, który wyznaczył bardzo ambitną drogę rozwoju działu flotowego. Warto podkreślić, że Polska posiada 15% udział w europejskim rynku transportowym, co czyni ją liderem w tym zakresie. Pokazuje to jak duży jest potencjał naszego rynku i rozwoju programów flotowych - komentuje swój awans Jacek Młodawski, Fleet Business Manager Continental Opony Polska.

Jacek Młodawski z firmą Continental związany od 2004 roku. Z wykształcenia magister inżynier w zakresie eksploatacji pojazdów i maszyn. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i marketing na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe w branży oponiarskiej zdobywał nadzorując pracę punktów obsługi gwarancyjnej oraz rozpatrując reklamacje klientów.


4trucks.pl / Continental Opony PolskaWyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL