Serwis opon ciężarowych Continental w 37 krajach UE

Serwis opon ciężarowych Continental w 37 krajach UE

Z początkiem września 2010 r. kolejnych 13 państw członkowskich UE dołączyło do 24 objętych  usługą mobilności Continental. Na obecną chwilę usługa mobility service świadczona jest w 37 krajach europejskich. Aktualne gwarancje czasowe zmiany opon są znacznie krótsze od tych zawartych w kontrakcie.

Mobility service stanowi część pakietu Conti360° Fleet Services zaprezentowanego w lutym 2010 r. Badania przeprowadzone przez Olivera Weymana z Europe Net and Pleon C-Matrix pokazują  jak ważną rolę pełni gwarancja mobilności. Dla klientów, minimalizacja czasu przestoju jest kluczowym czynnikiem satysfakcji, decydującym o wyborze. Dla ok. 60 proc. ankietowanych, usługi mobilności stanowią istotny zakup, a zarazem kryterium satysfakcji. Europejscy operatorzy flot oczekują od firm z branży większej mobilności i lepszych gwarancji dobrej obsługi.

Stanowią one  rozległe źródło danych na temat kryteriów zakupu i satysfakcji klienta, np. w kategoriach pojazdu, kosztów, procesu sprzedaży, usług warsztatowych i mobilnych, zostały przedstawione 22 września na 63. targach IAA Commercial Vehicles w Hanowerze.  Ich zasięg obejmował całą Europę. Nowy pakiet <i>Conti360° Fleet Services</i> gwarantuje mobilność flot na najwyższym poziomie i oszczędność kosztów.

Źródło: Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL