Bezpłatne ContiBusy dla kibiców w Warszawie

Bezpłatne ContiBusy dla kibiców w Warszawie

Kibice i turyści odwiedzający Warszawę podczas Mistrzostw Europy mogą korzystać z bezpłatnych linii autobusowych Continental.

Specjalne oznaczone ContiBusy zawiozą kibiców z centrum Warszawy na Stadion Narodowy i do Fan Campu. Continental przygotował również specjalną aplikację mobilną na smartphony, która pozwala ustalić najbliższy przystanek i rozkład jazdy ContiBusów oraz zawiera wiele innych ciekawych informacji.

Przez cały okres trwania mistrzostw w Warszawie kursować będzie 10 specjalnie oznakowanych autobusów miejskich Continental, jednego ze sponsorów Mistrzostw Europy. W dni meczowe 8. 12. 16. 21 i 28 czerwca kursować będzie turystyczna linia na trasie Strefa kibica - ul. Królewska, - Krakowskie Przedmieście - Stare Miasto - Fun Camp. W pozostałe dni ContiBusy połączą Strefę kibica ze Stadionem Narodowym i Fan Campem na Wybrzeżu Gdańskim. Autobusy będą odjeżdżały średnio co 10 minut i pokonanie tej trasy zajmie im około 25 minut. Dodatkowo w pobliżu strefy kibica na ul. Emilii Plater ustawiony zostanie przystanek w kształcie bramki piłkarskiej, na którym hostessy będą udzielały przydatnych informacji nt. funkcjonowania linii.

Wraz z ContiBusami uruchomiona zostanie bezpłatna aplikacja mobilna na smartphony zawierająca rozkłady jazdy ContiBusów, opisy zabytków i interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczów. Oprogramowanie kompatybilne z systemem Android i IOS będzie można pobrać za pomocą QR kodów znajdujących się na przystankach i w strefie kibica.

Wszystkie ContiBusy wyposażone zostały w doskonałe opony z limitowanej serii HSU 1 EM Edition przygotowanej specjalnie z myślą o Mistrzostwach Europy. Na jej bokach wytłoczono emblematy w kształcie piłek oraz żółte logo Continental.

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa pasażerom, opony będą codziennie sprawdzane według najwyższych standardów Continental obowiązujących w sieci serwisowej Conti360o. Gdy zajdzie potrzeba opony zostaną wymienione na nowe, a w nagłych przypadkach samochody serwisowe sieci Conti360o są w stanie usunąć awarię w każdym punkcie miasta na wezwanie kierowcy.

 

4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL