Kolejne ambulansy MAN TGE

MAN TGE Falck

W siedzibie firmy AMZ Kutno odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii 10 ambulansów MAN TGE dla firmy Falck Medycyna.

 

Zamówienie dla Falck Medycyna obejmuje 20 samochodów MAN TGE, których zabudową i wyposażeniem zajęła się firma AMZ Kutno. Ambulanse MAN wyposażone są w asystenta hamowania awaryjnego, system wykrywania zmęczenia, kamerę cofania, światła mijania, drogowe, dzienne i tylne wykonane w technologii LED, pakiet bezpieczeństwa z dwiema poduszkami powietrznymi czołowymi oraz kurtyną powietrzną z poduszkami bocznymi, automatyczną klimatyzację climatronic, podgrzewaną szybę przednią, amortyzowany fotel z funkcją masażu posiadający certyfikat Niemieckiego Stowarzyszenia Lekarzy i Terapeutów AGR, a sam pojazd posiada liczne schowki i półki, stwarzają komfortowe miejsce pracy kierowcy.

Realizowane dla firmy Falck zamówienie to kolejna dostawa ambulansów MAN TGE. Do tej pory MAN Truck & Bus Polska przekazał ponad kilkadziesiąt ambulansów MAN TGE do licznych instytucji medycznych takich jak Meditrans, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego, czy szpitale w wielu polskich miastach.

To kolejne zamówienie samochodów specjalistycznych realizowane wspólnie z firmą AMZ. Dzięki szerokim kompetencjom w zakresie integracji zabudów, jaką firma MAN rozwijała w sektorze pojazdów ciężarowych, jesteśmy w stanie zagwarantować płynne procesy operacyjne i najwyższą jakość kompletnego pojazdu. Dzięki współpracy z producentami zabudów możemy zapewnić naszym klientom sukces i pomoc w realizacji codziennych zadań.

Zamówienie jest wynikiem zawartej przez centralę MAN Truck & Bus SE w Monachium umowy ramowej z Falck Danmark A/S, międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie ratownictwa. Obejmuje ona systematyczną wymianę specjalistycznych pojazdów Falck w kilku krajach europejskich w okresie pięciu lat. Nabywca może w ramach tego kontraktu zamówić do 2500 pojazdów TGE, dzięki czemu MAN stanie się wiodącym dostawcą vanów dla firmy Falck
- Bardzo się cieszymy z faktu, że firma Falck Medycyna zdecydowała się na zakup ambulansów MAN TGE. To kolejna instytucja, która zaufała naszej marce. MAN TGE to pojazdy coraz liczniej pojawiające się w służbie publicznej, co jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Jesteśmy przekonani, że zamówione przez Falck pojazdy będą niezawodnie służyć zarówno ratownikom medycznym jak i pacjentom - komentuje Grzegorz Rogalewicz, dyrektor ds. sprzedaży samochodów dostawczych w MAN Truck & Bus Polska.

Przeczytaj też:
MAN TGE 4x4 Offroad

Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.

 

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Nowy samochód zarejestrujesz w salonie u dealera

Od 4 czerwca nowe auto można zarejestrować u dealera.

IMS Intermodal Show - Transport intermodalny - konferencja

Firma Gniotpol Trailers - producent przyczep, naczep oraz zabudów - zaprasza na zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: IMS Intermodal Show.

AIR-PRO oraz usługa IVECO Driver Pal w nowym IVECO Daily

Firma IVECO przedstawiła dziś nowe Daily.

Druga generacja IVECO S-WAY

Po dwóch latach od premiery IVECO zaprezentowało zmodernizowany IVECO S-WAY.

IVECO buduje społeczność kierowców i oferuje nowe usługi ułatwiające pracę za kierownicą

Rozwiązanie to zapewnia kierowcom wsparcie na drodze ze strony sztucznej inteligencji wykorzystującej technologie głosowe.

Szykują się duże zmiany dla kierowców samochodów dostawczych

Zmiana potencjalnie dotyczy ponad 37 tysięcy przewoźników z busami.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL