Floty transportowe wybierają Conti Hybrid

Floty transportowe wybierają Conti Hybrid
Odpowiednia opona nie tylko zwiększy bezpieczeństwo jazdy, ale także pomoże obniżyć koszty operacyjne floty. 
 
Potwierdzają to europejskie firmy transportowe, które wybrały opony Conti Hybrid i uzyskały oszczędności na paliwie zarówno w transporcie regionalnym, jak i długodystansowym. 
 
Rodzina opon Conti Hybrid to produkty charakteryzujące się wydłużonym okresem eksploatacji oraz znakomitą wydajnością. Potwierdza to doświadczenie klientów flotowych Continental. 
 
Jednym z dostawców usług logistycznych, który wykorzystuje model opon Conti Hybrid w ciągnikach siodłowych oraz naczepach w swojej firmie, jest holenderska firma Den Hartogh specjalizująca się w transporcie chemikaliów.
 
- Bezpieczne poruszanie się pojazdów w każdych warunkach pogodowych jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego potrzebujemy najlepszych opon dostępnych na rynku. Dzięki oponom Conti Hybrid nasi kierowcy czują się pewnie i bezpiecznie na trasie. Conti Hybrid doceniliśmy także za niskie zużycie paliwawyjaśnił Hans den Hartogh odpowiadający za dział Trucking & Equipment Services w firmie Den Hartogh.  
 
Belgijski spedytor Eskatrans specjalizujący się w transporcie kontenerów, także polega na oponach Continental. Flota Eskatrans składa się z niemal 40 ciągników siodłowych z naczepą oraz ponad 40 podwozi pod kontener. Opona Conti Hybrid w rozmiarze 315/70 R 22.5 jest wykorzystywana na osi kierowanej i napędzanej, a opona w rozmiarach 385/55 R 22.5 oraz 385/65 R 22.5 na osi naczepy. 
 
- Nasze pojazdy wyposażamy w opony bieżnikowane ContiRe Hybrid, ponieważ zależy nam na ograniczeniu emisji CO2. Opona Conti Hybrid HD3 w wersji bieżnikowanej na gorąco jest dla nas najlepszym rozwiązaniem nie tylko ekologicznym, ale i ekonomicznym – powiedział Steven Meeus, właściciel firmy Eskatrans. 
 
- Gama opon Conti Hybrid została zaprojektowane tak, aby idealnie sprawdzać się zarówno w transporcie regionalnym, jak i długodystansowym. Naszym celem było maksymalne wydłużenie przebiegów opony oraz zwiększenie zdatności do bieżnikowania, aby ułatwić operatorom flot optymalizację kosztów w sposób zrównoważony. Bardzo się cieszymy, że ten cel został osiągnięty, a floty transportowe tak chętnie korzystają z naszych produktów  – powiedział Frank Walloch, szef działu rozwoju opon do samochodów ciężarowych i autobusów w Continental w regionie EMEA.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL