Targi AUTOSTRADA już od dziś w Targach Kielce

Targi AUTOSTRADA już od dziś w Targach Kielce

Ponad 400 wiodących firm z całego świata, kilkaset ton nowoczesnego, gigantycznego sprzętu, specjaliści z branży i pokazy dynamiczne na targach AUTOSTRADA w Targach Kielce.

AUTOSTRADA-POLSKA, targi z blisko 20- letnim doświadczeniem, to miejsce spotkań liderów branży i wiodących światowych marek, które każdego roku gromadzi wiodące firmy z całego świata. Ekspozycję zwiedzają specjaliści, biznesmeni, inwestorzy i wykonawcy. Koncerny o światowej renomie przywożą do Targów Kielce kilkaset ton sprzętu i innowacyjne rozwiązania technologiczne a partnerzy branżowi wystawy - swoją wiedzę i doświadczenie. Targom towarzyszą Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO-TIL, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA.

Święto drogownictwa w Targach Kielce, które w tym roku odbędzie się od 21 do 24 maja to miejsce, gdzie znaleźć można każdego roku wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad. Zakres branżowy targów jest bardzo szeroki - wystawcy prezentują sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych. Pojawia się też oznakowanie i rozwiązania dla infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, lotniczego czy wodnego. Na stoiskch wystawienniczych można obejrzeć prezentacje systemów zarządzania ruchem oraz systemów bezpieczeństwa i ostrzegania o niebezpieczeństwie, ekrany i bariery dźwiękoszczelne oraz niezwykle ważne technologie ochrony środowiska. Pełną gamę usług i ofert przygotowują także firmy projektowe i wykonawcze z branży budownictwa drogowego.

Dynamicznie i głośno
Na zewnętrznym terenie pokazowym wystawcy przygotowali dla zwiedzających nie lada gratkę - pokazy dynamiczne, entuzjastycznie witane każdego roku przez widzów. Będzie można zobaczyć zdalnie sterowane kosiarki, które wspinać będą się po specjalnie przygotowanej rampie, głośne i szybki kruszarki firmy POWERS a czeska TATRA zaprezentuje gigantyczny sprzęt drogowy w akcji. Na miłośników dwóch kółek czeka pokaz stunt’u motocyklowego. To fascynujące widowisko, prezentujące niezwykłe umiejętności zawodnika teamu Global-Tech Racing, prawdopodobnie jedynego reprezentanta Polski w tegorocznych mistrzostwach świata, będzie można obejrzeć trzykrotnie w drugim dniu targów tj. 22 maja (środa) 2013 r. w godz. 11.00, 13.00 oraz 15.00.

AUTOSTRADĄ po wiedzę
XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA - POLSKA to nie tylko wystawa, lecz także solidne zaplecze konferencyjne - na targi coraz częściej przyjeżdża się także po wiedzę. Pilna obserwacja rynku i śledzenie zmian które zachodzą w branży owocuje każdego roku konferencjami poruszającymi najbardziej palące zagadnienia sektora budownictwa drogowego. . AUTOSTRADA - POLSKA w 2013 roku to między innymi:

• Zamówienia publiczne w drogownictwie ( 22 maja) - konferencja organizowana przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Drogownictwa
• Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i żurawi ( 23 maja ) - konferencja, na którą zaprasza organizator - Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych
• Debata w ramach Salonu Kruszyw - Kruszywa alternatywne - za i przeciw ( 22 maja)
• Debata Drogi samorządowe a instrumenty ppp w polskiej infrastrukturze drogowej - zarządzanie i organizacja, PPP, potrzeby i nakłady, finansowanie i projektowanie dróg samorządowych w Polsce.

Prestiż i znaczenie targów w środowisku branżowym podkreślają zarówno wystawcy jak i zwiedzający twierdząc, że jest to wydarzenie, na którym po prostu nie wypada nie być, jeśli chce się być na bieżąco z innowacjami. Prawdziwość tej opinii potwierdza obecność kilkuset firm z całego świata która jest gwarantem powodzenia i nawiązania szerokich relacji biznesowych.

Targi AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD i TRAFIC-EXPO zostały objęte patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Głównego Inspektora Pracy.


4trucks.pl / Targi Kielce