Frankie Truck Racing Team w Małopolu

Frankie Truck Racing Team w Małopolu

W dniu 14 maja br. Frankie Truck Racing Team uczestniczył w prezentacji pojazdów MAN serii TG Euro 6.

Serwis MAN w Małopolu to najnowszy obiekt MAN Truck & Bus Polska. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyły się pojazdy demonstracyjne, które zawitały do Polski w ramach akcji promocyjnej Driving Experience.

Podczas imprezy Frankie Truck Racing Team zaprezentował ciężarówkę, w której - w tym sezonie wystąpi polski kierowca - Grzegorz Ostaszewski. MAN o mocy 1250 KM wzbudził duże zaciekawienie gości.

Team zaprasza do oglądania najbliższego wyścigu, który odbędzie się już 18-19 maja na torze w Misano.

Więcej informacji o Grzegorzu Ostaszewskim i jego ciężarówce: www.frankie-truck.cz/pl

Frankie Truck Racing Team     Frankie Truck Racing Team1     TG-Malopole2


4trucks.pl / Frankie Truck Racing Team

Przeczytaj też:
Podsumowanie roku 2022 w MAN Truck & Bus Polska Rok 2022 dla MAN Truck & Bus był rokiem pełnym wyzwań. W wyniku działań wojennych i po agresji Rosji w Ukrainie koncern stracił dwie z trzech fabryk produkujących komponenty do samochodów ciężarowych.
MAN TGX i naczepa z TIP Trailer Services w zestawie dla ośrodków nauki jazdy
Nowy rok w branży pojazdów użytkowych W całej grupie nowych samochodów ciężarowych pow. 3,5 t w styczniu 2023 r. zarejestrowano 2486 szt. To rezultat o 233 szt. wyższy niż w tym samym miesiącu przed rokiem (+10,3% r/r) i jednocześnie najwyższy wynik dla analogicznego miesiąca w całej historii notowań.
Elektryczny debiut autobusów MAN w Siedlcach Po ośmiu latach MAN wraca do Siedlec i to elektrycznie.
Ciężarówki i autobusy - jak minął rok W roku bieżącym rynek samochodów ciężarowych jest niestabilny. Mimo iż dotychczas radził sobie nieco lepiej z zakłóceniami dostaw półprzewodników niż inne kategorie pojazdów, to po wybuchu wojny za wschodnią granicą sytuacja została skomplikowana dodatkowo brakami komponentów z Ukrainy.
MAN TGX z projektu WOMAN ma nowego właściciela Na drodze widać go z daleka. Wyróżnia się charakterystyczną barwą i pełnym wyposażeniem w akcesoria przydatne każdemu kierowcy, a w szczególności paniom pracującym w zawodzie kierowcy ciężarówki.
Zamość z umową na pierwsze autobusy elektryczne MAN W dniu 2 grudnia 2022 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu podpisał umowę z firmą MAN Truck & Bus Polska na zakup i dostawę 14 autobusów elektrycznych Lion`s City E plus siedem dwustanowiskowych stacji przeznaczonych do ładowania pojazdów.
Ciężarowe w górę W październiku 2022r. zarejestrowano 3742 nowe pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+24,8%) i więcej o 12,4% niż we wrześniu br. jest to niewątpliwie bardzo optymistyczna wiadomość.
Autobus roku 2023 na TRANSEXPO w Kielcach W Kielcach trwa najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce – wystawa Transexpo. Złoty Medal w kategorii Autobusy za MAN Lion’s City 18 E oraz nagrodę za design stoiska targowego.