Scania na targach EKO-LAS

Scania na targach EKO-LAS

Image W dniach 6-7 września br. w Tucholi odbyły się międzynarodowe targi leśne EKO-LAS 2006, największa i jedyna w tej branży impreza targowa w kraju organizowana w lesie. Wzięło w niej udział blisko 100 wystawców z Polski oraz Finlandii, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Słowenii.

Ogólna powierzchnia wykorzystana przez wystawców na stoiska ekspozycyjne i stanowiska demonstracyjne zajęła obszar ponad 30 tys. m.kw.

 

Scania zaprezentowała na targach trzy pojazdy przeznaczone do przewozu drewna. Nasza marka jest bardzo dobrze znana wśród firm związanych z gospodarką leśną i przemysłem drzewnym. Pojazdy Scania, wykorzystywane zarówno przez państwowe przedsiębiorstwa leśne, jak i prywatne firmy, cieszą się znakomitą opinią dzięki wielu konfiguracjom, pozwalającym idealnie dostosować pojazd do specyfiki pracy w lesie, a także dzięki niezawodności, trwałości, niskim kosztom eksploatacji oraz rozwiązaniom technicznym przyjaznym dla środowiska naturalnego.

 

Specjaliści Scania Polska oceniają, że rynek usług transportowych związanych z gospodarką leśną stale rośnie w tempie powyżej 10% rocznie.źródło: Scania Polska

Wyszukiwarka

Informacje