Targi TRANSEXPO już niedługo

Targi TRANSEXPO już niedługo
Image| Największa w Polsce impreza sektora komunikacji zbiorowej - Targi Transexpo 2006 zapowiada się bardzo ciekawie. Od 4 do 6 października w Kielcach pojawi się ponad setka wystawców z kraju i zagranicy. Premiery nowych pojazdów, happeningi, konferencje i prelekcje - to tylko nieliczne atrakcje targowe
Targi TRANSEXPO jako jedyne kompleksowo prezentują temat sektora komunikacji zbiorowej. Zakres branżowy wystawy obejmuje wszystko, co dotyczy

autobusów: nie tylko pojazdów ale też wyposażenia i części, paliw, płynów eksploatacyjnych. Wystawcy myślą o wszystkich: pasażerach i ich bezpieczeństwie, ochronie pracy kierowców, systemach informatycznych i biletowych.

W ubiegłym roku formułę wystawy poszerzono o prezentacje pojazdów transportu podmiejskiego, międzymiastowego oraz pojazdy turystyczne. To niezwykle ważne sektory transportu zbiorowego - mówi Iwona Maciuk z Volvo Polska, jednego z wystawców - Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych, zmierzających min. w kierunku poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Poza tym konkurencja na rynku stale rośnie, przewoźnicy muszą zatem dysponować autobusami, których standard przyciągnie pasażerów i zapewni im przyjemną podróż.

Targi TRANSEXPO - mimo że odbywają się dopiero po raz czwarty - już osiągnęły rangę największej imprezy wystawienniczej transportu publicznego w kraju i zaczynają być dostrzegane przez europejski rynek targowy - Kieleckie targi nie odbiegają poziomem od standardów europejskich - mówi Iwona Maciuk z Volvo Polska - Wielu wystawców właśnie w Kielcach po raz pierwszy w Polsce prezentuje swoje propozycje, a robi to zaraz po premierach europejskich.

Wyszukiwarka

Informacje