Pomorska Miss Scania po raz piąty

Pomorska Miss Scania po raz piąty
Image 9 września br. w siedzibie gdańskiego dealera Scania Polska już po raz piąty odbył się konkurs Pomorska Miss Scania. Impreza, która w ciagu 5 lat rozrosła się do wielkiego ponadregionalnego pikniku, w którym wzięło udział ponad 1500 gości.
Pomorska Miss Scania to impreza rodzinna, przeznaczona nie tylko dla kierowców i przewoźników. Kierowcy bywają stosunkowo rzadko w domach, więc aby wszyscy dobrze się bawili, organizatorzy zadbali zarówno o konkursy i wesołe miasteczko dla najmłodszych, jak i cieszące się dużym powodzeniem „mocniejsze” konkurencje dla panów jak przeciąganie ciężarówki czy konkurs balonik.  

Do walki o tytuł najpiękniejszej Scanii stanęło 19 pięknie pomalowanych ciężarówek. Jury złożone z dziennikarzy magazynów motoryzacyjnych miało trudne zadanie. Tytuł Pomorskiej Miss Scania 2006 zdobyła przepiękna Scania T pana Mariana Bródki (Bródka Transport z Granowa). Miss Publiczności została Scania firmy Logo Trans z Gdańska, a nagrodę specjalną dyrektora oddziału odebrała firma Erontrans z Pruszcza Gdańskiego.

 Imprezę zakończyła kawalkada wszystkich ciężarówek biorących udział w konkursie głównymi ulicami Gdańska w asyście policji na motorach oraz wieczorny pokaz sztucznych ogni.
źródło: Scania Polska, TRAILER Magazine

Wyszukiwarka

Informacje