Nagroda dla EFL

Nagroda dla EFL

22 maja w ogrodach Villi Foksal w Warszawie zostały wręczone odznaczenia przyznawane przez magazyn ekonomiczny Home & Market.

Statuetkę "Prosperita" w imieniu Europejskiego Funduszu Leasingowego odebrał Sławomir Dudziak, dyrektor Sprzedaży AGRO.

"PROSPERITA” jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję magazynu Home & Market w oparciu o wyniki finansowe spółek w danym roku, ich aktywność, rozpoznawalność czy innowacyjność. Na podstawie zebranych danych podejmowana jest decyzja o wyróżnieniu. W tegorocznym rankingu najlepiej oceniony został Europejski Fundusz Leasingowy SA. Na ten wynik wpłynęła ocena 20 lat działalności firmy, jej rozwój w ramach grupy oraz utrzymywanie pozycji lidera rynku.

W uzasadnieniu Prosperity 2011 dla EFL, magazyn Home & Market napisał: "Prosperita 2011 dla Europejskiego Funduszu Leasingowego za 20 lat nieprzerwanej pracy na rynku leasingu. Za umiejętność utrzymywania pozycji lidera bez względu na zmieniające się otoczenie i warunki gospodarcze. Za elastyczność i otwartość na Klienta, które z jednej strony pozwalają rozwijać się spółce, a z drugiej dają satysfakcję usługobiorcom. Za stworzenie na przestrzeni tych 20 lat silnej grupy w której skład na dzień dzisiejszy wchodzą Carefleet SA, EFL Finance , EFL Service oraz firma faktoringowa Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.”

W dorobku EFL jest to już 8 statuetka. EFL jako jedyna firma w historii przyznawania tej prestiżowej nagrody może pochwalić się statuetkami Złotej i Diamentowej PROPSERITY, które otrzymała za wkład w budowanie polskiego rynku leasingu. Złota Prosperita na 15-lecie EFL, Diamentowa na 20-lecie działalności w Polsce - nieprzerwanie na pozycji lidera branży.

Nagrody „Prosperita” są przyznawane firmom leasingowym od kilkunastu lat. Uroczystej gali wręczenia Prosperity towarzyszyło przyznanie nagrody "Srebrny Parasol" - odznaczenia dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz lauru "Różna bez Kolców" - przyznany najlepszemu bankowi.


4trucks.pl / Europejski Fundusz Leasingowy

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL