Truck Racing: Renault Trucks konsekwentnie broni pozycji lidera

Truck Racing: Renault Trucks konsekwentnie broni pozycji lidera

Po wyścigach w Stambule, kierowcy spotkali się na włoskim torze w Misano.

Po raz kolejny drużyna MKR-Technology Renault Trucks po każdym z czterech wyścigów zajęła miejsce na podium. W rezultacie, Markus Oestreich wskoczył o jedną pozycję wyżej w ogólnym rankingu mistrzostw, a MKR-Technology wzmocniła pozycję lidera w klasyfikacji drużynowej. Mistrzostwa w Misano były dla Renault Trucks świetną okazją do popularyzacji inicjatywy "Dostarczamy Oszczędności".

Cztery wyścigi i cztery miejsca na podium - wygląda na to, że ta tradycja na dobre zagościła w ekipie Renault Trucks-MKR Technology! Regularność staje się jej znakiem rozpoznawczym i przynosi pozytywne efekty: Markus Oestreich i Adam Lacko obronili trzecią i czwartą pozycję w rankingach, a Markus Bösigeris uplasował się na miejscu szóstym. W klasyfikacji drużynowej, Renault-Trucks MKR-Technology z 213-toma punktami nadal utrzymuje się na pozycji lidera i wyprzedza swoich przeciwników. Nowy sezon zapowiada się interesująco!

Mistrzostwa Truck Racing cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, w tym kierowców i klientów Renault Trucks. Korzystając z okazji, producent zaprezentował w padoku swoje pojazdy: Magnum Legend, specjalną edycję Magnum zaprojektowaną z okazji 20 urodzin tej legendarnej ciężarówki, a także Premium Optifuel, wyróżniający się niebywale niskim zużyciem paliwa, wyposażony w funkcję Optiroll.

Publiczność miała także okazję zapoznać się z przygotowanymi przez Renault Trucks aplikacjami na iPhone, iPad i Android. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu pracy kierowcy. Do takich aplikacji należą: Time Book, ewidencja czasu pracy XXI wieku, NavTruck, jedyny GPS przeznaczony dla pojazdów ciężarowych dostępny w formie aplikacji oraz Deliver Eye pozwalający na wykonanie fotografii oznaczonej współrzędnymi geograficznymi, dzięki której kierowca będzie mógł usprawiedliwić opóźnienie w dostawie, lub udowodnić że wiezione przez niego towary uległy uszkodzeniu jeszcze przed załadunkiem.

Dla fanów wyścigów ciężarówek Renault Trucks przygotowało grę Renault Trucks Racing, dzięki której można poczuć się jak na prawdziwym torze. Galeria zdjęć trakerskich/Truckers Gallery to aplikacja skierowana do wszystkich entuzjastów ciężarówek, którzy chcą się podzielić z resztą świata zdjęciami swoich pojazdów.

Mistrzostwa w Misano zapamiętają także najlepsi mechanicy Renault Trucks Italy, laureaci konkursu "Mechanic of the year", którzy przez cały weekend asystowali ekipie MKR-Technology.

Podczas dwudniowych mistrzostw w Misano, padok Renault Trucks odwiedziło prawie 1,000 gości. Szacuje się, że wyścigi obejrzało w sumie około 30,000 widzów. Kolejna okazja do udziału w Mistrzostwach Truck Racing niedługo w Jaramie (Hiszpania) 9 i 10 czerwca.

 

4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL