ShowTruck przemierza Polskę

ShowTruck przemierza Polskę

Stuprocentowa frekwencja, ciekawe tematy szkoleń i zadowolenie uczestników 

Pierwsze w tym roku spotkania z ShowTruck znów okazały się strzałem w dziesiątkę.
W tym roku mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars wyruszyło w Polskę w połowie marca. Pierwszym przystankiem były filie w Białymstoku i Suwałkach, w których uczestnicy mieli okazję zapoznać się m.in. ze szkoleniami z zakresu systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych, filtracji powietrza i jego wpływu na sterowanie silnika, systemów oczyszczania spalin Euro 6 Denox (Ad-blue) czy budowy i zasad działania elektropneumatycznych układów hamulcowych.

W pierwszej części roku ShowTruck odwiedził jeszcze Sochaczew, Cieszyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Kalisz, Lubartów i Nowy Sącz. W każdej lokalizacji szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników.

- W Białymstoku wszystkie spotkania miały stuprocentową frekwencję. Chętnych do udziału w szkoleniach było jednak znacznie więcej, dlatego na każdym z nich musieliśmy dostawiać dodatkowe krzesła. Każdego dnia mieliśmy też przedstawicieli handlowych z rynku ciężarowego, którzy, podobnie jak klienci, bardzo pozytywnie oceniali same szkolenia, cenili też sobie ich jakość i wysoki poziom - powiedział Mariusz Sulima, menedżer Centrum Kompetencji Ciężarowej w Inter Cars SA.

Tegoroczne mobilne szkolenia Inter Cars to m.in. diagnostyka komputerowa w silnikach z normą Euro 6, układy oczyszczania spalin z normą Euro 6, układ przeniesienia napędu (zautomatyzowane oraz manualne skrzynie biegów stosowane w pojazdach ciężarowych i sprzęgła we współczesnych pojazdach ciężarowych) czy współczesne układy hamulcowe powiązane z systemami bezpieczeństwa stosowane w pojazdach ciężarowych.

Po szkoleniach w Nowym Sączu (22 i 23 maja) ShowTruck zjechał na wakacyjną przerwę, która potrwa do ostatniego weekendu lipca. Wówczas cykl szkoleń zostanie wznowiony spotkaniem w Olsztynie. Następnie mobilna ciężarówka szkoleniowa niemal co tydzień meldować będzie się w innej lokalizacji, a rok 2018 zakończy w połowie listopada w Krakowie.

Najbliższe plany szkoleniowe ShowTruck 2018:

31 lipca-3 sierpnia, Olsztyn
21-22 sierpnia, Piła
28-31 sierpnia, Janki
4-7 września, Rzeszów
11-14 września, Pruszcz Gdański
18-21 września, Włocławek
2-5 października, Gorzów Wielkopolski
9-10 października, Poznań
11-12 października, Swarzędz
16-19 października, Radom
6-7 listopada, Wrocław
8-9 listopada, Jelenia Góra
13-16 listopada, Kraków

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL