Informacje firmy STAS

Informacje firmy STAS

stas_2_-_600

Stas oferuje w sprzedaży zapowiadaną na 2011 r. naczepę wywrotkę STAS TPX-S. Firma zorganizowała także w Łodzi magazyn części zamiennych oraz przygotowała pakiet Stas Poland Care  (SPC) - w ramach którego klientom oferowane są specjalne ceny i rabaty na oryginalne części STAS.

STAS TPX-S wyposażona została w: stalową ramę Domex 700 - zaprojektowaną przez STAS, bez przewężeń (pełna  szerokość na całej  długości); aluminiową skrzynię typu rynna TPX, aerodynamiczną; osie SAF z hamulcem tarczowym, pierwsza oś podnoszona; siłownik hydrauliczny Hyva z mocowaniem górnym - skrznia specjalnie wzmocniona w miejscu mocowania siłownika; balkon aluminiowy z certyfikatem CE; felgi stalowe, ogumienie budowlane 385/65 22,5''. Jej masa własna wynosi 5200kg przy pojemności ładunkowej 25m3.

Naczepa dostępna jest w nowej, atrakcyjnej cenie, a  odbioru dokonać można w Polsce.Wkrótce dostępne będą wersje: 29m3; 30m3; 36m3; 39m3. W nowej dostawie STAS V51m3 - 2011do Polski znajdują się naczepy w kolorach: czerwony, niebieski, srebrny. Od ręki dostępne również: V45m3; V60m3; M49m3.  W dniach 16-18/02/ 2011 odbyła się wycieczka dla klientów z Polski do fabryk STAS i Alutrailer w Belgii. Dwudziestosobowa grupa, przy okazji wizyty, miała okazję obejrzenia pięknych zabytków starego miasta w Gent. Kolejne wycieczki są w przygotowaniu. Walory procesu produkcyjnego oraz szeroka dostępność produktów przekonała wielu klientów do złożenia zamówień.

Od października 2010 STAS zorganizował w Łodzi magazyn części zamiennych, który od pierwszych dni okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wielu klientów ma dziś możliwość odtworzenia swojego pojazdu z oryginalnych części w krótkim czasie, zwłaszcza po wszelkich uszkodzeniach mechanicznych lub kolizjach drogowych. Stan zapasów obejmuje na razie najbardziej rotujące detale produkowane wyłącznie przez lub na zlecenie STAS. Dystrybucja części działa pełną parą, klienci nie mają problemu z zakupem części do naczep 15-20 letnich, które nadal nieźle radzą sobie w pracy na polskich drogach. Rama aluminiowa STAS to nie tylko aluminium, to również krzem i magnez, niestety wyższa cena jakości.

Stas Poland Care  (SPC) - w ramach tego pakietu dla każdego klienta, który dokona rejestracji firmy na naszym portalu oferujemy: specjalne ceny - rabaty przy zapytaniu o ofertę, rabaty na oryginalne części STAS w tym profile opatentowane STAS w wysokości 5 proc., specjalne promocje na finansowanie z najniższą ratą i uproszczonymi procedurami, doradztwo ekonomiczne i techniczne w doborze pojazdów samowyładowczych do potrzeb profilu klienta (wykonujemy modele finansowe i kalkulacje usług transportowych w odniesieniu do każdego km), regularny newsletter z informacjami na temat produktów STAS, testów, wydarzeń i akcji marketingowych realizowanych w Polsce, dostęp do oferty pojazdów stockowych i używanych STAS jakie skupujemy od klientów z zachodniej Europy.

Źródło: STAS

 

 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL