Premio - serwisy samochodowe na wyciągnięcie ręki

Premio - serwisy samochodowe  na wyciągnięcie ręki

Premio_600

Sieć serwisów samochodowych fast-fit Premio kontynuuje działania mające na celu popularyzację swoich usług, poprzez oryginalne letnie działania on-line oraz plenerowe akcje promocyjne. Wykorzystanie nowych dla branży motoryzacyjnej narzędzi promocyjnych zakłada wyjście naprzeciw potrzebom dotychczasowych klientów, a także pozyskanie nowych odbiorców.

Jak dotąd serwisy samochodowe nie słynęły ze spójnej strategii komunikacyjnej oraz zaplanowanych działań promocyjnych. Premio, największa w Polsce sieć serwisów fast-fit, jest pod tym względem innowatorem już od kilku sezonów.  Hasło reklamowe marki Kochasz swoje auto? My również! odnosi się do emocjonalnego związku między kierowcą a jego samochodem. Zimowa kampania pod tym hasłem została nagrodzona w XX edycji Idea Awards. Jeśli dodać do tego inaugurację działań Premio na Facebooku, wyłania  się klarowna koncepcja działań promocyjnych dla lidera polskiego rynku serwisów samochodowych, czyli Premio.

- Wykorzystujemy coraz więcej nowoczesnych narzędzi promujących nasze usługi. W maju br. założyliśmy profil marki na Facebooku. Chcemy, żeby nasze działania były spójne, stąd duża część zaplanowanych na lato działań będzie odbywać się on-line. Szeroko zakrojona kampania reklamowa w Internecie, w połączeniu z dotarciem do konsumenta poprzez media społecznościowe daje efekt synergii, dzięki któremu jesteśmy blisko naszych klientów i budujemy świadomość, że sieć serwisów Premio jest na wyciągnięcie ręki. Faktycznie tak jest - jesteśmy największą siecią serwisów samochodowych w Polsce -  powiedziała Beata Jarosz, Premio Marketing Manager.

Serwisy Premio oferują w tym sezonie promocje w postaci bezpłatnych przeglądów optycznych samochodów. Działania promocyjne będą odbywały się dwutorowo. Zaplanowano komunikację on-line w formie banerów na wybranych stronach internetowych. Miłym zaskoczeniem dla kierowców będą zapewne hostessy zapraszające na przeglądy w najbardziej uczęszczanych rejonach wybranych miast. Strona internetowa www.premio.pl stanie się platformą umożliwiającą skorzystanie z darmowej usługi. Na osoby, które zdecydują się skorzystać z tej możliwości, czekają dalsze atrakcje w postaci upominków oraz znaczących rabatów przy zakupie opon letnich. Na stronie internetowej powstała baza informacji i porad związanych z eksploatacją samochodu. Cała akcja wspierana będzie tradycyjnymi materiałami reklamowymi zarówno  w formie billboardów, jak ulotek oraz wobblerów w serwisach.

Premio to obecnie sieć 105 punktów serwisowych typu fast-fit na terenie całej Polski, w których można serwisować opony, wydechy, układy hamulcowe lub wymienić olej. Doświadczeni mechanicy Premio pomogą także sprawdzić i skorygować geometrię oraz przeprowadzić okresowe przeglądy aut.  Sieć  ta  od początku swojego istnienia związana jest z Goodyearem. Dlatego w punktach serwisowych w Polsce oferowane są przede wszystkim opony należących do tego amerykańskiego koncernu marek ze wszystkich segmentów cenowych: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava czy polska Dębica.  Można też kupić opony innych marek. Dewizą Premio jest wysoka jakość obsługi i krótki czas oczekiwania.

Źródło:  Goodyear Dunlop Tires Polska

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL