MAN ProfiDrive OFF-ROAD

MAN ProfiDrive OFF-ROAD

MAN-TGS-Off-Road-Show

Jazda na placu budowy stawia przed kierowcą i pojazdem szczególne wymagania. Prawidłowa obsługa pojazdu oraz odpowiedni styl jazdy stanowią podstawę jazdy ekonomicznej w terenie. Kiedy włączać blokady? Kiedy włączać i wyłączać napęd przedniej osi? Jaka strategia jazdy umożliwi w terenie bezpieczny przejazd? Odpowiedzi na te i inne pytania daje szkolenie MAN ProfiDrive OFF-ROAD.

Przeczytaj też:
Kolejne MAN-y przekazane

WAK-Trans odebrał 22 pojazdy MAN TGS MAN Truck & Bus - Bauma 2013 MAN Trucknology Days 2013

Imprezę branżową MAN Trucknology Days zorganizowano w tym roku nieco wcześniej niż zwykle. MAN Metropolis bezszelestnie i bezemisyjnie mknie ulicami miasta

Nowa koncepcja hybrydowego pojazdu ciężarowego klasy ciężkiej. Szyte na miarę usługi serwisowe MAN Truck

Szeroka oferta usług firmy MAN adresowanych dokładnie do potrzeb klienta w celu obniżenia Total Cost of Ownership (TCO). MAN Trucknology Days 2012 Castrol z mistrzem Europy w wyścigach ciężarówek

Castrol-_wycigi_ciarwek

W sezonie 2012 w barwach Castrol zobaczymy mistrza Europy w wyścigach ciężarówek - Jochena Hahna. Niemiecki kierowca wystartuje samochodem MAN TGS z numerem 1. To przywilej kierowcy broniącego tytułu.

 

Autostrada Wielkopolska pod opieką MAN

 

MAN-TGS_lid

W dniu 16.12.2011, w Obwodzie Utrzymania Autostrady Biały Mur koło Myszęcina miała miejsce prezentacja pojazdów MAN przeznaczonych do zimowej obsługi nowootwartego odcinka autostrady A2. Właścicielem pojazdów jest Autostrada Eksploatacja SA - spółką operatorską działającą na podstawie umowy z koncesjonariuszami - Autostradą Wielkopolską SA. oraz Autostradą Wielkopolską II SA. Firma ta zatrudnia obecnie ponad 430 osób, które codziennie troszczą się o bezpieczeństwo kierowców podróżujących autostradą A2.

Rynek oczami Lwa

MAN-TGX-XLX-PL

Doroczna konferencja prasowa MAN Truck & Bus Polska podsumowująca ubiegły rok to jeszcze jeden przykład na to, że branża po dwuletnim okresie zastoju zaczyna piąć się w górę. Wyniki sprzedaży ciężarówek w poszczególnych segmentach świadczą o tym, że transport powoli wraca do dawnej formy.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL