Hella zdobyła zamówienie Krone

Hella zdobyła zamówienie Krone
Image W przyszłości wszystkie przyczepy Krone będą wyposażone w hellowski system oświetlenia i okablowania EasyConn.
Hella będzie w przyszłości wyposażać wszystkie naczepy/przyczepy Krone w swój system oświetlenia i okablowania EasyConn. System ten obchodzi się bez jakichkolwiek rozdzielaczy, a kable prowadzone są bezpośrednio pomiędzy wtykami lub stycznikami. Elementy EasyConn są rewolucyjne. Są mniejsze i łatwiejsze do dopasowania. Nie wymagają użycia narzędzi.
Oszczędzają czas pracy i koszty. Aby zwiększyć operacyjne bezpieczeństwo i wydłużyć życie serwisowe systemu, Hella wykorzystuje wtyki z wtryskowo formowanego plastiku. Także elementy oświetleniowe Image EasyConn zostały zaprojektowane do długoterminowego użytkowania. Krone to pierwszy ważniejszy klient Helli, który zdecydował się przejść na EasyConn. W tylnych lampach zespolonych Hella stosuje poczwórny system amortyzacji, by wydłużyć trwałość żarówek, a więc i lamp. Elementy oświetleniowe bocznych lamp obrysowych nie wymagają w ogóle wymiany, bo zasilają je potężne diody świetlne LED. Zintegrowany obwód mostkowy pozwala przyłączyć boczne światła obrysowe bez użycia narzędzi i bez konieczności pilnowania biegunowości.
Image To kolejna oszczędność czasu. Koncepcja i konstrukcja mocowań tych lamp jest unikatowa na rynku. Można je zamocować tak, by lampy skierowane były w przód lub wstecz, co daje projektantom pojazdów wielkie pole swobody. Światła obrysowe EasyConn są zabezpieczone przed uszkodzeniami grubym gumowym płaszczem. Wewnątrz gumowego ramienia mieści się potężny stalowy szkielet sprężynowy, zapewniający stabilność podczas poruszania się pojazdu, ale i elastyczność na wypadek udaru. Gdyby jednak nawet jedna z soczewek pękła, podwójne otulenie źródła światła zapewnia nieprzerwane prawidłowe funkcjonowanie. Światła EasyConn mają również homologację w standardzie GGVS/ADR.
źródło: HELLA Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL