Nowości STILL na LogiMAT 2015

Nowości STILL na LogiMAT 2015

Na Targach Dystrybucji, Transportu Materiałów i Przepływu Informacji LogiMAT 2015, firma STILL zaprezentowała swoje najnowsze produkty i usługi.

3 dni targów, niemal 1,2 tys. wystawców z 28 krajów, 7 wypełnionych hal Centrum Wystawowego w Stuttgarcie i ponad 35 tys. międzynarodowych gości. Tegoroczna, 13. edycja wydarzenia została uznana przez organizatorów za sukces - zarówno ze względu na frekwencję, jak i wartość podpisanych w jej trakcie kontraktów.

Obecność STILL targach LogiMAT 2015 odzwierciedlała priorytety obrane przez firmę na bieżący rok.

- Zgodnie z założeniami akcji "Mission: Zero Emission", mającej na celu promocję ekologicznych rozwiązań, podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy najnowsze bezemisyjne urządzenia intralogistyczne - mówi Paweł Włuka, kierownik działu marketingu STILL Polska. Uczestnicy targów mogli zapoznać się na stoisku firmy z wszechstronnym ciągnikiem LTX, reach-truckiem FM-X z innowacyjnym systemem tłumienia wibracji masztu, zmodernizowanym wózkiem elektrycznym RX 20, wózkiem niskiego podnoszenia EXU Li-Ion i prototypem innowacyjnego urządzenia 6 w 1 STILL CubeXX. Istotną część promowanych przez firmę działań stanowiły również usługi związane z kompleksową obsługą partnerów biznesowych. - Goście mogli na naszym stoisku zapoznać się z możliwościami rozwiązań automatyzacyjnych STILL iGo oraz skorzystać z doradztwa intralogistycznego STILL - obszaru działalności wyodrębnionego z początkiem bieżącego roku jako ogólnodostępna usługa - relacjonuje Paweł Włuka.


4trucks.pl / STILL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL