Orion Pharma z FM Logistic

Orion Pharma z FM Logistic

Do grona klientów FM Logistic dołączyła kolejna firma z branży farmaceutycznej.

Od stycznia 2013 roku FM Logistic realizuje projekt dla fińskiej firmy Orion Pharma, który będzie prowadzony na dedykowanej dla sektora healt-care platformie operatora, usytuowanej w Błoniu k. Warszawy. W czwartym kwartale działania FM Logistic zostaną rozszerzone o dystrybucję do innych krajów.
Firma FM Logistic dla Orion Pharma poprowadzi usługę kompleksowej obsługi magazynowej produktów leczniczych. Składowanie i kompletacja produktów skierowanych do odbiorców Oriona będzie odbywała się w temperaturze 15-25°C i 2-8°C. FM Logistic zapewni także obsługę transportową na terenie kraju, a w dalszej fazie na terenie Europy Centralnej.

Orion Corporation została założona w Helsinkach we wrześniu 1917 przez trzech młodych fińskich farmaceutów: Onni Turpeinen, Emil Tuurala i Wikki Walkama. Produkty Orion Pharma są obecne na polskim rynku w wielu obszarach terapeutycznych. Największą grupę preparatów tworzą leki stosowane w neurologii i psychiatrii. Od wielu lat produkty Orion Pharma są stosowane także w ginekologii i reumatologii. Od kilku lat rozszerza się portfolio leków kardiologicznych, urologicznych, pulmonologicznych oraz preparatów dla alergologów i ortopedów.

- Obsługa kolejnych projektów w sektorze farmaceutycznym, to najlepsza rekomendacja jakości naszych usług. Pomimo tego, że sektor farmaceutyczny, to szczególnie wymagająca branża, FM Logistic może pochwalić się kolejnymi kontraktami. To dowód, że jakość to świetny towar niezależnie od koniunktury panującej na rynku - mówi Paweł Janicki, Dyrektor Rozwoju Sektora Health-Care w FM Logistic Polska.
- Cieszymy się z faktu, że wspólnie z FM Logistic jesteśmy partnerami biznesowymi w zakresie logistyki i dystrybucji dla naszych produkótw. Jednoczesnie ufamy, że nasza współpraca będzie się rozwijała, a jakość świadczonych usług będzie na wysokim poziomie - mówi Wojciech Szwedziński Dyrektor Generalny Orion Pharma na Europę Wschodnią.

W czwartym kwartale 2013 roku, FM Logistic ma rozszerzyć zakres współpracy z Orion Pharma o dystrybucję do Czech, Węgier i Słowacji.

Więcej: www.fmlogistic.com 


4trucks.pl / FM Logistic Group

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL