Gwiezdna przyszłość Rzeszowa

Gwiezdna przyszłość Rzeszowa

30 autobusów Mercedes-Benz dla stolicy Podkarpacia

Dnia 9 lipca 2012 roku w rzeszowskim Ratuszu podpisano umowę na dostawę 30 sztuk autobusów miejskich Mercedes-Benz Citaro. Podpisanie umowy odbyło się w obecności Tadeusza Ferenca - Prezydenta miasta Rzeszów oraz Franka Koschatzkiego - prezesa Zarządu EvoBus Polska - zwycięskiej firmy w przetargu na dostawę autobusów dla Rzeszowa.

Pojazdy zostaną wyprodukowane w niemieckiej fabryce autobusów MB znajdującej się w Mannheim. Dostawa przewidziana jest na jesień br.

Wszystkie autobusy będą wyposażone w silniki spełniające najwyższe normy spalin EEV oraz pełną klimatyzację. Nowością w rzeszowskich autobusach jest ultranowoczesna stylistyka zewnętrzna - MB Citaro będą jeździły w metalicznych srebrno-pomarańczowych barwach.

- Nowy partner, zwłaszcza w autobusach miejskich, cieszy nas szczególnie - mówi Frank Koschatzky z EvoBus - Jesteśmy przekonani, że autobusy Mercedes-Benz Citaro zachwycą naszych klientów swoją jakością i niskimi kosztami eksploatacyjnymi - dodaje.

W Polsce autobusy tego typu są już doskonale znane. MB Citaro jeżdżą już w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Białystok, Łódź, Częstochowa, Starogard Gdański czy Bydgoszcz.


4trucks.pl / EvoBus Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL