Dalszy rozwój w Polsce

Dalszy rozwój w Polsce

EUROPART otwiera oddział w Radomiu

 

Firma EUROPART, czołowy europejski dystrybutor części do pojazdów użytkowych, urządzeń i akcesoriów warsztatowych, systematycznie rozwija swoją sieć sprzedaży oraz zwiększa obecność w Polsce. 14 czerwca firma EUROPART otworzyła oddział w Radomiu i tym samym ma obecnie 26 oddziałów w Polsce.

- Całkowita powierzchnia oddziału w Radomiu to 450 m2, co pozwoliło zwiększyć dostępność produktów oraz skrócić czas dostawy do klientów - powiedział Karol Prozner, Country Manager. Dogodna lokalizacja bezpośrednio przy DK 7 umożliwia szybki i sprawny dojazd oraz dystrybucję. Oddział pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 19:00 i w soboty, w godzinach od 07:00 do 15:00.

- Jest to kolejny krok we właściwym kierunku; zbliżamy się do naszego celu, jakim jest zostanie jednym trzech liderów sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów użytkowych w Polsce - wyjaśnia Prozner. - Na przestrzeni kilku miesięcy Europart Polska planuje poszerzenie sieci sprzedaży o kolejne punkty na mapie.

Tak jak wszystkie punkty sprzedaży w Polsce, oprócz 400 000 części objętych programem sprzedaży oryginalnych części dostarczanych przez producentów marek premium, oddział firmy EUROPART w Radomiu oferuje również szeroką gamę części zamiennych sprzedawanych pod marką EUROPART Premium Parts.

Części EUROPART Premium Parts to zamienniki porównywalnej jakości do oryginalnych części zamiennych, przetestowane przez zewnętrznych audytorów i niezależne organizacje zgodnie z niemieckimi normami jakości. Oferta części sprzedawanych pod marką EUROPART obejmuje 7 000 części. Każdego roku dodawanych jest 500 nowych referencji. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego, takiego jak produkty chemiczne, oleje, narzędzia, klienci mają również szeroki wybór części do osi, hamulców, podwozia, silnika, układu oświetlenia i układu elektrycznego, a także inne części i akcesoria.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL