Znowu razem na trasie Tour de Pologne

Znowu razem na trasie Tour de Pologne

Fraikin i IVECO

Jak mówi sportowe przysłowie, zwycięskiego składu się nie zmienia. Właśnie dlatego na trasę tegorocznego kolarskiego wyścigu Tour de Pologne Fraikin po raz drugi wyruszy wraz z firmą IVECO.

Nasz sprawdzony partner jak zawsze dostarczy nam pojazdy wysokiej jakości. Tym razem będzie to 15 ciągników Stralis „All Blacks”. To one wraz z naczepami od Fraikin Polska przemierzać będą trasę 74. Tour de Pologne. Dodatkowy ciągnik otrzymamy na potrzeby ekspozycji, którą kibice będą mogli odwiedzać w specjalnych strefach Fraikin, na mecie każdego etapu wyścigu.

– Zaprosiliśmy do współpracy firmę IVECO, ponieważ to nasz bardzo ważny partner biznesowy. Współpraca zawsze układa się nam na najwyższym poziomie. Dodatkową zaletą naszej kooperacji jest otwartość partnera. Doceniamy, że istotną częścią jego strategii biznesowo-marketingowej jest wspieranie polskiego sportu. Z kolei IVECO poprzez udział w największej sportowej imprezie rozgrywanej cyklicznie w naszym kraju podkreśla prestiż swojej marki – mówi Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Fraikin Polska i Europa Centralno-Wschodnia.

Wysoka jakość sprzętu oferowanego przez Fraikin była jedną z ważnych przesłanek, dla których organizatorzy TdP już trzeci raz z rzędu zdecydowali się na przyjęcie oferty firmy. Fraikin i IVECO zadbają o przewóz ponad tysiąca osób oraz sprzętu i rekwizytów. Przedsięwzięcie będzie koordynowane przez przedstawiciela Fraikin.

74. Tour de Pologne rozgrywany będzie w dniach 29 lipca – 4 sierpnia. Rozpocznie się w Krakowie a zakończy w Bukowinie Tatrzańskiej. Tegoroczna trasa wyścigu prowadzi przez ponad czterysta miast i miejscowości. Zawodnicy rywalizować będą o trofea dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej, najlepszego „górala”, najlepszego sprintera oraz najaktywniejszego zawodnika.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL