Wielkie otwarcie w Kostrzynie

Wielkie otwarcie w Kostrzynie

Marathon Truck Service

Już w marcu Marathon International szykuje dla swoich Klientów wielkie otwarcie nowego serwisu samochodów ciężarowych i dostawczych – Marathon Truck Service oraz profesjonalnej myjni samochodów ciężarowych w Kostrzynie koło Poznania.

Obiekt wchodzący w skład Centrum Usług Wspólnych Marathon o łącznej powierzchni 60 000 m2, położony jest w dogodnym miejscu – w odległości 8 km od autostrady A2 przy skrzyżowaniu drogi ekspresowe S5 i trasy DK92 (węzeł Kostrzyn). Warto dodać, że to jedyny tak profesjonalnie wyposażony serwis i myjnia w okolicy.

Marathon Truck Service oferuje pełen zakres usług związanych z naprawami oraz przeglądami samochodów ciężarowych i naczep. Serwis wyposażony w 6 stanowisk obsługowo naprawczych; 3 przejazdowe stanowiska obsługowo naprawcze; stanowisko napraw blacharsko lakierniczych z suwnicą; centralny system dystrybucji olejów z monitoringiem; hydrauliczne podnośniki kanałowe; podnośnik kolumnowy; nowoczesna myjnia automatyczna z opcją domywania ręcznego; okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, pokój odpoczynku dla kierowców.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL