Serwis KH-KIPPER

Serwis KH-KIPPER

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz

Powszechna zasada głosi, że pierwszą wywrotkę sprzedaje handlowiec, kolejną zaś serwis. To właśnie sprawne usunięcie usterki jest gwarancją ciągłości prac i ograniczenia kosztów związanych z przestojem pojazdu. W myśl powyższej maksymy, KH-KIPPER - znany już nie tylko w Polsce producent zabudów na samochody ciężarowe – rozwija profesjonalną obsługę posprzedażową budując sieć serwisową w Europie.

Wśród szerokiej palety usług serwisowych realizowanych przez KH-KIPPER znajduje się m.in. obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna, okresowe przeglądy techniczne, doraźne naprawy, remonty kapitalne, naprawy powypadkowe, naprawy oraz przeglądy okresowe żurawi, porady dotyczące eksploatacji, diagnostyka, naprawy układów hamulcowych Knorr, Wabco, Haldex, regeneracja siłowników wszystkich producentów czy naprawy układów hydraulicznych. KH-KIPPER jest autoryzowanym serwisem obsługi urządzeń Hyva, Hewea, Fassi, HMF, Palfinger i innych liczących się na rynku marek.

Obsługa serwisowa KH-KIPPER jest od wielu lat realizowana dzięki ścisłej współpracy z autoryzowanymi serwisami obsługi nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Największa sieć serwisowa znajduje się w Polsce i Niemczech (łącznie 24 punkty). Usługi są realizowane również w pozostałych 8 punktach zlokalizowanych w krajach takich jak Austria, Litwa, Ukraina, Rumunia, Serbia, Bułgaria, Gruzja.

– Pracujemy nad tym, aby ilość autoryzowanych placówek ciągle się rozrastała. Im gęstsza sieć naszych serwisów, tym większe prawdopodobieństwo na dotarcie do klienta na czas. Niepotrzebny przestój wywrotki lub innego urządzenia oznacza często straty finansowe związane z brakiem możliwości wynajmu sprzętu wykonawcom, realizacji prac budowlanych, wydłużeniem czasu pracy kierowcy, opłatami leasingowymiwyjaśnia Damian Sidło odpowiedzialny w firmie KH-KIPPER za obsługę posprzedażową. Ze szczegółową listą niezależnych punktów serwisowych można zapoznać się na stronie internetowej KH-KIPPER.

– Doświadczony zespół serwisowy jest do dyspozycji klienta również w naszej siedzibie pod Kielcami. Produkujemy zabudowy od niemal 20 lat, więc sami dysponujemy szeroką wiedzą na temat budowy pojazdów, dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i niezbędnymi częściami zamiennymi. Jeśli w danym kraju jeszcze nie posiadamy autoryzowanego punktu, na miejsce usterki wysyłany jest serwis mobilny. Odpowiednio wyposażony samochód dociera w możliwie najkrótszym czasie do dowolnego miejsca. Tylko mobilny warsztat pozwala na szybkie usunięcie awarii w miejscu pracy wywrotki dodaje Damian Sidło.

Regularne przeglądy okresowe umożliwiają wykrycie i usunięcie na bieżąco drobnych usterek w zarodku. Nieusunięte, w przyszłości nierzadko doprowadzają do kosztownych awarii i niepotrzebnych przestojów. W czasie zbliżającej się pory zimowej KH-KIPPER organizuje akcję serwisową, której towarzyszy hasło Zrób zimowy przegląd swojej wywrotki KH-KIPPER. W ramach akcji możliwe jest wykonanie podstawowego lub rozszerzonego przeglądu wywrotki, przyczepy lub urządzenia hakowego w atrakcyjnej cenie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL