Becker Ready 45 LMU i Becker Ready 50 LMU

Becker Ready 45 LMU i Becker Ready 50 LMU

Dożywotnia Aktualizacja Map to już nie luksus.

Na wakacje Becker wprowadza na rynek dwa nowe modele urządzeń nawigacyjnych z Dożywotnią Aktualizacją Map - Becker Ready 45 LMU z 4,3-calowym ekranem i Becker Ready 50 LMU z 5-calowym ekranem oraz Becker Ready SE dla początkujących użytkowników nawigacji. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w funkcje wspomagające płynną jazdę: Becker SituationScan i uczącą się nawigację. Modele LMU dodatkowo posiadają dożywotnio opłacone Premium HQ TMC® w Polsce.

Becker SituationScan - od teraz dostępny we wszystkich urządzeniach!
Becker SituationScan to interaktywny asystent kierowcy, który został wprowadzony do wszystkich nowych urządzeń, dzięki czemu po raz pierwszy jest dostępny w modelach z 4,3-calowym ekranem. Funkcja analizuje zachowanie kierowcy na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży. Urządzenie cały czas kontroluje sytuację na trasie i sugeruje alternatywne rozwiązania, gdy zajdzie taka potrzeba. Kierowca ma wygodny dostęp do asystenta bezpośrednio z ekranu mapy. Funkcja współpracuje również z kanałem wiadomości o ruchu na drogach Premium HQ TMC®, dzięki czemu bierze pod uwagę również aktualną sytuację na drodze i pozwala na ominięcie utrudnień bez wprowadzania dodatkowych poleceń do aplikacji TMC.

Zawsze na czasie z Dożywotnią Aktualizacją Map
Mapy zainstalowane na urządzeniach nawigacyjnych zazwyczaj są już nieaktualne w momencie zakupu, a darmowe aktualizacje są ograniczone czasowo. Natomiast seria Becker LMU zapewnia użytkownikom dożywotnią aktualizację zainstalowanych na urządzeniu map 44 krajów Europy. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zarejestrują się online poprzez Becker Content Manager w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia otrzymają do 3 aktualizacji map rocznie. Dożywotnia aktualizacja map jest aktywna tak długo jak urządzenie będzie w użyciu. Dzięki temu użytkownicy nie muszą inwestować w mapy i zawsze będą podróżować spokojnie z ich najnowszą wersją – od północnych regionów po Sycylię i od Porto do Ukrainy. "Młodszy brat" urządzenia, Becker Ready 45 SE nie został wyposażony w dożywotnią aktualizację map, ale jest dostępny w atrakcyjniejszej cenie. Dodatkowo został objęty 70 % zniżką na zakup dwuletniej subskrypcji map.

Idealna obsługa
Na wysoką jakość urządzenia składa się nie tylko wykonanie obudowy oraz oprogramowania, ale również wygoda obsługi w przypadku aktualizacji lub wykupywania nowych map oraz gdy trzeba skorzystać z serwisu. Dlatego nowa wersja programu Becker Content Manager instaluje się automatycznie po pierwszym podłączeniu urządzenia do komputera oraz pozwala na dokonywanie płatności zwykłą kartą płatniczą, dzięki czemu nie trzeba już posiadać karty kredytowej aby wykupić nowe mapy. Dodatkowo wszystkie urządzenia, w tym te z najniższej półki, są objęte pełną 24-miesięczną gwarancją door-to-door, co oznacza, że od momentu zgłoszenia awarii do serwisu odpowiada on również za darmowy transport urządzenia w obie strony. Serwis obsługuje również infolinię marki Becker, dzięki czemu wiele problemów można rozwiązać od razu.

Urządzenia są już dostępne w sprzedaży.


4trucks.pl / United Navigation GmbH

Przeczytaj też:
Nawigacja może ochronić kierowcę przed mandatem

Przenośna nawigacja samochodowa może pełnić rolę bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego. Becker Professional.6 LMU zwycięzcą testu nawigacji

Niemiecka fundacja Warentest - niezależna organizacja zajmująca się kontrolą jakości towarów i usług - przeprowadziła test dostępnych na rynku nawigacji z 6-calowym ekranem. Po raz kolejny zwycięzcą okazał się produkt firmy Becker. Nowy dystrybutor marki Becker

United Navigation, specjalista w dziedzinie mobilnej nawigacji, nawiązał długofalową współpracę z firmą 4cv Mobile, zajmującą się dystrybucją sprzętu elektronicznego. Becker prezentuje 7 calowe samochodowe nawigacje GPS

United Navigation, specjalista w dziedzinie mobilnej nawigacji prezentuje dwa nowe zestawy samochodowej nawigacji w formacie XXL. Becker revo - rewolucja w nawigacji

Cieńszy of smartfona i gotowy do startu zanim włączysz silnik. Inteligentna nawigacja

Becker_Ready_600

Urządzenia nawigacyjne marki Becker od lat są nagradzane za intuicyjną obsługę . Nadszedł czas na kolejny krok w ułatwianiu posługiwania się urządzeniem. Użytkownicy modeli Ready 50 i Active 50 nie muszą już zastanawiać się jaka funkcja będzie im potrzebna. Interaktywny asystent Becker SituationScan analizuje zachowanie kierowcy na drodze i domyśla się jego potrzeb na danym etapie podróży, a następnie na tej podstawie pomaga wyszukać przydatne funkcje. Dodatkowo oba modele zostały wyposażone w TMC Premium Mediamobile w Polsce.

Becker, Navteq i Porsche - najwyższa jakość w sektorze Automotive

Becker_Porsche_4T

Producenci urządzeń nawigacyjnych marki Becker oraz map NAVTEQ rozpoczęli promocję najnowszych urządzeń z serii Ready i Active. Firmom zależy na podkreśleniu znaczenia jakości w nawigacji: szczegółowych map, dopracowanego hardware’u i precyzyjnego oprogramowania. Promocji towarzyszy konkurs Kup nawigację Becker i wygraj Porsche na weekend.

United Navigation otwiera biuro w Warszawie

Na początku lipca 2010 r. niemiecka firma United Navigation, wspólnie ze swoim przedstawicielem na Polskę GPS Konsorcjum, otworzyła biuro w Warszawie. Zespół będzie odpowiadać za przygotowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu dla urządzeń nawigacyjnych marki Becker na terenie Europy Wschodniej, a także wspierać partnera w lokalnych działaniach.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL