Naczepy STAS w Polsce

Naczepy STAS w Polsce

STAS_BX

Firma STAS uruchomiła w Polsce profesjonalną sieć serwisową i sieć sprzedaży. Struktury te obejmują 12 punktów serwisowych i handlowych na terenie całej Polski. Dzięki temu klienci STASa uzyskają szybką i profesjonalną obsługę handlową i serwisową w każdej części kraju. Ważnym elementem procesu dystrybucji jest fakt, że STAS posiada na wszystkie pojazdy homologacje europejskie, które po odpowiednim zgłoszeniu w Ministerstwie Infrastruktury oraz Instytucie Transportu Samochodowego pozwalają na szybką i łatwą rejestrację na terenie całej Polski.

STAS w roku 2011 zaprezentuje nowy produkt dla sektora budowlanego - naczepę wywrotkę w wersji TPX-S mającą stalową ramę wykonaną z wysokojakościowego materiału Domex 700 i aluminiową skrzynię TPX-A o właściwościach aerodynamicznych. Naczepa będzie miała masę niewiele większą niż naczepa STAS TPX-, A wykonana na bazie ramy aluminiowej. Będzie to nieco tańsza alternatywa tej naczepy, przeznaczona do zadań heavy duty na budowie. Jak przystało na markę STAS naczepa będzie prezentowała szereg zalet użytkowych. Będzie dostępna w ofercie STAS Leasing, oferowanym przez SG Equipment Leasing Polska.

Od października 2010 r. STAS zorganizował w Łodzi magazyn części zamiennych, który od pierwszych dni okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wielu klientów ma dziś możliwość odtworzenia swojego pojazdu z oryginalnych części w krótkim czasie, zwłaszcza po wszelkich uszkodzeniach mechanicznych lub kolizjach drogowych. Stan zapasów obejmuje na razie najbardziej rotujące detale produkowane wyłącznie przez lub na zlecenie STAS.

Stas Poland Care (SPC) - w ramach tego pakietu dla każdego klienta, który dokona rejestracji firmy na naszym portalu oferujemy: Specjalne ceny - rabaty przy zapytaniu o ofertę; rabaty na oryginalne części STAS, w tym profile opatentowane STAS w wysokości 5 proc.; specjalne promocje na finansowanie z najniższą ratą i uproszczonymi procedurami; doradztwo ekonomiczne i techniczne w doborze pojazdów samowyładowczych do potrzeb profilu klienta (wykonujemy modele finansowe i kalkulacje usług transportowych w odniesieniu do każdego km); regularny newsletter z informacjami na temat produktów STAS, testów, wydarzeń i akcji marketingowych realizowanych w Polsce; dostęp do oferty pojazdów stockowych i używanych STAS jakie skupujemy od klientów z zachodniej Europy.

materiały: STAS POLSKA

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL