Skonfiguruj DAF-a on-line

Skonfiguruj DAF-a on-line

DAF_web_configurator_4truckspl

Firma DAF Trucks, aby ułatwić klientom zamawianie pojazdów DAF przez Internet wprowadziła obecnie do aplikacji DAF Truck Configurator wiele zmian.

Dzięki dostępnej już od roku aplikacji, klienci mogą konfigurować i zamawiać pojazdy ciężarowe marki DAF on-line według swoich indywidualnych potrzeb transportowych. Efektem wprowadzenia konfiguratora są dziesiątki zrealizowanych zamówień.


Wprowadzone zmiany obejmują:
- rozszerzoną informacyjnie i udoskonaloną prezentację dostępna na wszystkich elektronicznych urządzeniach przenośnych;

- dopasowanie do najnowszych wersji przeglądarek internetowych;

- ulepszenie sposobu wyboru dealerów.

Aplikacja jest dostępna jest w języku polskim pod adresem www.daftrucks.pl i zawiera bardzo jasny i przejrzysty przegląd dostępnych modeli i konfiguracji osi w zależności od konkretnych zadań klienta.


Konfigurowanie pojazdu jest możliwe na dwa sposoby: wychodząc od zastosowania aplikacja „podpowie” najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o serię, konfigurację osi i typ kabiny, podając argumenty i opis możliwości poszczególnych rozwiązań, lub poprzez zdecydowanie się od razu na konkretną serię i model pojazdu, w zależności od preferencji klienta.

Po zakończeniu procesu doboru, w końcowej fazie klient będzie mógł wydrukować żądaną specyfikację pojazdu oraz zdecydować czy chce, aby lokalny dealer skontaktował się z nim.

Wybrany przez klienta dealer zostanie automatycznie poinformowany o tym fakcie poprzez system za pomocą e-maila wraz z podaniem informacji o modelu i specyfikacji pojazdu, jaka została przez klienta wybrana.

4trucks.pl / DAF Trucks Polska

 Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL