Hella wyposaża samochody serwisowe sieci Starter

Hella wyposaża samochody serwisowe sieci Starter

logo-starter

Celem rozpoczętej współpracy jest wyposażenie charakterystycznych żółtych samochodów Startera czyli tzw. mobilnych warsztatów, w urządzenia diagnozujące z rodziny mega macs Hella-Gutmann.Aktualnie w dyspozycji Starter znajduje się flota 70 samochodów serwisowych. Część z nich została wyposażona w urządzenia diagnozujące Hella-Gutmann. Na potrzeby sieci Starter została przygotowana specjalna wersja urządzenia - mega macs 45 wyposażona w Bluetooth, skonfigurowana w taki sposób, aby mogła współpracować bezproblemowo z wybranym modelem komputera. Innowacją jest także bezpośrednia transmisja wyników diagnozy z miejsca awarii do siedziby Startera.

- Urządzenie, które zakupiliśmy sprawdza się od lat pracując w setkach pojazdów serwisowych naszego strategicznego udziałowca - ADAC. Wśród wielu rozwiązań oferowanych na rynku samochodowych urządzeń diagnostycznych, firma Hella Polska zdecydowanie wyróżniała się elastycznym podejściem do projektu, np. oferując modyfikację oprogramowania zgodnie z naszymi założeniami. Ponadto gotowość do współorganizowania szkoleń oraz oferowane wsparcie techniczne również nie pozostały bez znaczenia w wyborze partnera - mówi Witold Cel, dyrektor operacyjny w firmie Starter.- Dzięki Starterowi i naszym urządzeniom mega macs polscy kierowcy, jako kolejni w Europie, mogą skorzystać z szybkiej i fachowej pomocy. Dzięki temu mogą uniknąć niepotrzebnego holowania do warsztatu, bo właściwa diagnoza awarii jest ustalana na miejscu zdarzenia. W konsekwencji zaoszczędzą i czas i pieniądze potrzebne na holowanie i naprawę w warsztacie - podkreśla Arnold Bialas, szef działu wyposażenia warsztatowego Hella Polska.

Starter Sp. z o.o. to wyłączny partner niemieckiego ADAC w Polsce i czołowy dostawca usług assistance drogowego na polskim rynku. Starter zajmuje się również serwisem samochodów ciężarowych.


4trucks.pl / PIM
facebook_100x100 twitter_logo youtube_logoWyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL