Proszek do myjni bezdotykowych K2PRO Karsen

Proszek do myjni bezdotykowych K2PRO Karsen

myjnia600

Myjnie bezdotykowe zdobywają w Polsce coraz więcej zadowolonych klientów. Chemia samochodowa wykorzystywana w procesie mycia powinna być zatem nie tylko skuteczna, dająca widoczne gołym okiem efekty, ale także perfekcyjna pod kątem technicznym, nie powodująca usterek w działaniu urządzeń. Marka K2PRO wprowadza na rynek proszek myjący Karsen, który został dokładnie przetestowany na wielu myjniach bezdotykowych.

Produkt K2PRO Karsen MicroPowder TAED można stosować w samoobsługowych myjniach bezdotykowych z precyzyjnymi systemami dozowania proszku. Idealnie rozpuszcza się w wodzie nawet zimnej, nie tworząc grudek, które w przypadku wielu innych produktów niszczyły systemy dozujące myjni. Klienci nie muszą zatem obawiać się kosztów napraw takich urządzeń. Stosowanie produktów, gwarantujących skuteczność mycia i bezpieczeństwo działania sprawia,  że eksploatacja myjni staje się bezproblemowa.

Receptura proszku oparta jest na aktywnych cząstkach TAED. Dzięki nim skutecznie usuwany jest brud. Działają one jak tysiące mikrogąbek, które w ogóle nie naruszają powierzchni i struktury lakieru. Karsen bez trudu czyści i usuwa najbardziej zaschnięte i tłuste zabrudzenia oraz owady.  Nie rysuje i nie matowi lakieru, nie zostawia smug, jest bezpieczny dla gumy, plastików i szyb. Nie powoduje korozji. Posiada intensywny, przyjemny zapach.  Proszek przy nanoszeniu wytwarza efektowną pianę, którą jednocześnie łatwo i szybko się spłukuje niewielką ilością wody. Produkt jest obojętny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.  Proszek Karsen cechuje się dużą wydajnością. W większości myjni zaleca się zużycie 10-18 g na 1 minutę mycia, gdzie 1 minuta to 11 litrów wody. Jeden worek zawiera 20 kg proszku, co powinno wystarczyć nawet na 700 myć pojazdów. Produkt pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia działalności przy jednoczesnej dbałości o efektywność.

Źródło: Melle

Przeczytaj też:
Lakier jak ludzka skóra

K2_rysy_4T

Lakier samochodowy można porównać do ludzkiej skóry. Brudzi się naturalnie w codziennym użytkowaniu, a z czasem widać pierwsze oznaki starzenia - zwietrzałą powłokę zewnętrzną, mikrorysy i brak połysku. Potrzebuje zatem systematycznego odżywienia. Kremem nawilżającym i  odświeżającym dla lakieru samochodowego jest znana, niemal wszystkim kierowcom, pasta K2 Tempo.

Przechowywanie opon zgodne z normą ISO

felix_-_600

Trwałość ogumienia nie jest uzależniona wyłącznie od warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni czy obciążenia samochodu. Prawidłowe przechowywanie opon, szczególnie w obliczu długiego okresu zimowego, jest niezwykle istotne. Jeżeli niemożliwym jest pozostawienie kół w profesjonalnych serwisach oponiarskich, można zapewnić im optymalne warunki, wykorzystując możliwości pomieszczeń, którymi się dysponuje. Trzeba jednak pamiętać o kliku ważnych regułach, szczególnie tych związanych z normą ISO.

Jak uchronić lakier przed korozją?

K2_Ultra_Wax_kosm

Zima stanowi dla karoserii prawdziwą próbę czasu. Aby przetrwała ten okres, trzeba odpowiednio wcześniej zabezpieczyć jej powierzchnię przed śniegiem, mrozem czy wszechobecną na drogach solą. Stąd tylko regularna kontrola stanu nadwozia, wspomagana użyciem specjalistycznych kosmetyków marki K2, pozwoli zabezpieczyć powłokę lakierniczą przed niekorzystnymi warunkami.

Uszczelki gotowe na zimę

sil-4T

Ujemne temperatury w połączeniu z dużą wilgotnością powietrza - to główne przyczyny przymarzania uszczelek samochodowych. Uszkodzenie elementów gumowych, w takich warunkach, nie jest trudne i zdarza się często. Niesie to za sobą nieprzyjemne, a czasem także kosztowne skutki. Zimny wiatr i woda będą dostawać się do kabiny pojazdu.

K2 Alaska - produkt do odmrażania szyb

Alaska_5_-_600

- Pojazd uczestniczący w ruchu ma być tak zbudowany, wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy oraz łatwe, wygodne i pewne posługiwanie się urządzeniami do kierowania, hamowania, sygnalizacji i oświetlenia drogi przy równoczesnym jej obserwowaniu - mówi Art. 66., pkt.1.4 Prawa o ruchu drogowym.

Mrozy skutecznie unieruchamiają samochody

K2T301_DFA-39_1L_2008_-_600

Temperatury dochodzące w nocy do -15 stopni C, jak co roku powinny być sygnałem dla kierowców, aby zwrócić szczgólną uwagę na paliwo. Zamarznięcie oleju napędowego lub benzyny jest bowiem jednym z najczęstszych powodów unieruchomienia silnika.

Szansa w ciągłej optymalizacji

Melle_4T

Dostosowanie technologii pracy i używanych materiałów ma na celu zwiększenie rentowności prowadzenia warsztatu blacharsko - lakierniczego. Wszystkie branże, także motoryzacyjna, dążą do ograniczeń na każdym polu. Nie powinno się to jednak odbijać na jakości oddawanych klientowi elementów po naprawie. I nie odbija się, dzięki coraz to nowym technologiom oferowanym przez profesjonalnych producentów.

Zanieczyszczona klimatyzacja - porady

Klimatyzacja1_-_600

Klimatyzację, poza systemem ABS. można zaliczyć do najbardziej pożądanych dodatków samochodowych. Zadbana, wpływa nie tylko na komfort podróżowania, ale także na bezpieczeństwo, poprawiając koncentrację kierowcy, która w wyniku wysokiej temperatury ulega osłabieniu. Zanieczyszczona, staje się wylęgarnią szkodliwych bakterii i grzybów. Jak zatem we właściwy sposób zadbać o prawidłowy stan tego elementu wyposażenia auta?

Siła Tornada na tapicerki i dywany

Tornado_4T

Marka profesjonalnych kosmetyków samochodowych K2 PRO przygotowała proszek do urządzeń dozująco-odsysających, który pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty pracy. Produkt o nazwie Tornado, doskonale sprawdza się, zarówno w warunkach wielkiego przemysłu, jak i w małych firmach sprzątających.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL