Proszek do myjni bezdotykowych K2PRO Karsen

Proszek do myjni bezdotykowych K2PRO Karsen

myjnia600

Myjnie bezdotykowe zdobywają w Polsce coraz więcej zadowolonych klientów. Chemia samochodowa wykorzystywana w procesie mycia powinna być zatem nie tylko skuteczna, dająca widoczne gołym okiem efekty, ale także perfekcyjna pod kątem technicznym, nie powodująca usterek w działaniu urządzeń. Marka K2PRO wprowadza na rynek proszek myjący Karsen, który został dokładnie przetestowany na wielu myjniach bezdotykowych.

Produkt K2PRO Karsen MicroPowder TAED można stosować w samoobsługowych myjniach bezdotykowych z precyzyjnymi systemami dozowania proszku. Idealnie rozpuszcza się w wodzie nawet zimnej, nie tworząc grudek, które w przypadku wielu innych produktów niszczyły systemy dozujące myjni. Klienci nie muszą zatem obawiać się kosztów napraw takich urządzeń. Stosowanie produktów, gwarantujących skuteczność mycia i bezpieczeństwo działania sprawia,  że eksploatacja myjni staje się bezproblemowa.

Receptura proszku oparta jest na aktywnych cząstkach TAED. Dzięki nim skutecznie usuwany jest brud. Działają one jak tysiące mikrogąbek, które w ogóle nie naruszają powierzchni i struktury lakieru. Karsen bez trudu czyści i usuwa najbardziej zaschnięte i tłuste zabrudzenia oraz owady.  Nie rysuje i nie matowi lakieru, nie zostawia smug, jest bezpieczny dla gumy, plastików i szyb. Nie powoduje korozji. Posiada intensywny, przyjemny zapach.  Proszek przy nanoszeniu wytwarza efektowną pianę, którą jednocześnie łatwo i szybko się spłukuje niewielką ilością wody. Produkt jest obojętny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.  Proszek Karsen cechuje się dużą wydajnością. W większości myjni zaleca się zużycie 10-18 g na 1 minutę mycia, gdzie 1 minuta to 11 litrów wody. Jeden worek zawiera 20 kg proszku, co powinno wystarczyć nawet na 700 myć pojazdów. Produkt pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia działalności przy jednoczesnej dbałości o efektywność.

Źródło: Melle

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL