Zapraszamy na AUTOSTRADĘ

Zapraszamy na AUTOSTRADĘ
ImageW dniach 12-15 maja br. w Kielcach, na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA ofertę przedstawią największe firmy związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym. Prezentowane będą ciężkie maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg, urządzenia i farby do znakowania oraz elementy infrastruktury związanej z eksploatacją dróg i autostrad.

Tegoroczna edycja, pomimo niezbyt korzystnych prognoz., nie będzie odbiegała od ubiegłorocznej. Zaprezentuje się prawie 800 wystawców z 25 państw. Swoje produkty zaprezentują firmy z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Korei, Luksemburga, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Jak co roku targom towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, seminariów i prezentacji firm. Pierwszego dnia targów - 12 maja odbędzie się zorganizowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów konferencja Nowoczesne systemy ochrony antykorozyjnej obiektów mostowych. Następnego dnia Targi Kielce zachęcają do dyskusji podczas spotkania poświęconego tematyce oświetlenia, znakowań optycznych dróg i ich sygnalizacji. W ostatni dzień targów, poświęcony Generalnej Dyrekcji Dróg i Mostów, odbędzie się Konferencja Techniczno - Historyczna w 190 rocznicę powstania Generalnej Dyrekcji Dróg i Mostów Aby mierzyć drogę przyszłą - trzeba wiedzieć skąd się wyszło.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA są największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. Od kilku lat na tę wystawę przyjeżdżają praktycznie wszystkie firmy, mające jakikolwiek związek z budową dróg i autostrad. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej targi stają się również platformą biznesową, umożliwiającą współpracę firm zachodnich z firmami z Ukrainy, Białorusi, Rosji.

Targom AUTOSTRADA-POLSKA towarzyszą V Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO. Zakres tematyczny targów TRAFFIC-EXPO obejmuje infrastrukturę dla transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, utrzymanie istniejącej sieci komunikacyjnej, zarządzanie ruchem, systemy bezpieczeństwa oraz technologie i osprzęt infrastrukturalny. W tym samym terminie odbywają się także XI Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD, na których oferty zaprezentują producenci i dealerzy maszyn budowlanych, wykonawcy sprzętu pomocniczego do robót ziemnych oraz urządzeń dźwigowych, koparek i ładowarek.
źródło:
Targi Kielce SA


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL