STILL silniejszy o Śląsk

STILL silniejszy o Śląsk

STILL_Flota_-_600

Z początkiem października w Będzinie koło Katowic rozpoczął działalność nowy oddział firmy STILL. To już trzecia placówka wiodącego producenta wózków widłowych w Polsce, a tym samym inwestycja w dalszy rozwój sieci handlowej i serwisowej na terenie kraju.

Nowopowstały oddział Katowice STILL Polska pełnić będzie funkcję głównego ośrodka serwisowego na południu Polski i wspomoże tym samym działanie dwóch pozostałych punktów w Warszawie i w Poznaniu. Zlokalizowana w Będzinie filia przejęła dotychczasowe obowiązki firmy Moderator, która do tej pory świadczyła usługi serwisowe na terenie Śląska. Nowy oddział udostępnia także możliwość wynajmu wózków widłowych i zapewnia kompletną ofertę maszyn z logo STILL. Dzięki temu klienci firmy z południowej Polski mają łatwiejszy dostęp do floty, skraca się także ich czas oczekiwania. Poza personelem kierowniczym i biurowym  zatrudnienie w nowym obiekcie znajdą głównie technicy serwisowi. Rozbudowa sieci oddziałów STILL jest kolejnym etapem rozwoju firmy, która pragnie jeszcze szybciej i efektywniej odpowiadać na potrzeby klientów i partnerów biznesowych.

Firma STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej, a w swojej ofercie posiada szeroką gamę wózków widłowych, podnośników paletowych, rozwiązań softwarowych i finansowych. Obecna na rynku polskim już od 16 lat, zdobyła w tym czasie uznanie w branży i zaufanie klientów.

 - Śląsk jest dla nas strategicznym obszarem ze względu na wysoki potencjał gospodarczy i komunikacyjny. Inwestycja w nowy oddział umożliwia nam skuteczniejsze dotarcie do klientów z całej Polski i zapewnienie im najwyższej jakości obsługi zgodnej ze standardami STILL. Jest to pierwszy krok do dalszego rozwoju sieci handlowej i serwisowej - mówi Borys Wochna, prezes firmy STILL Polska.

Źródło: STILL Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL