Zmiany w zarządzie EFL

Zmiany w zarządzie EFL

EFL600

Maciej Sus został nominowany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego linii biznesowej Corporate Leasing Europejskiego Funduszu Leasingowego. Objął  on nowe stanowisko z dniem 1 września 2010 r.

Nominacja Macieja Susa na stanowisko Dyrektora Zarządzającego EFL Corporate Leasing to kolejny ważny etap budowania strategii biznesowej opartej na powiększaniu portfela klientów korporacyjnych. Ze względu na wyzwania jakie stawia rozwijający się rynek dużych przedsiębiorstw, EFL kładzie nacisk na tworzenie konkurencyjnej i innowacyjnej oferty finansowania dla tej grupy klientów. W strukturze organizacyjnej EFL linia biznesowa Corporate Leasing została wyodrębniona w 2009 r.

Maciej Sus ma 39 lat, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie i studiów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę w bankowości rozpoczął w 1995 r,zdobywał doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych oraz menedżerskich w Banku Przemysłowo-Handlowym, Invest Banku , ING Banku Śląskim  Raiffeisen Banku Polska . Od 2004 r. związany był z bankiem DnB Nord Polska , od 2007 r. odpowiadał za zarządzanie Linią Bankowości Korporacyjnej na stanowisku Dyrektora Banku zarządzającego tym Pionem.

Źródło:  Europejski Fundusz Leasingowy

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL