Plaża DSV na targach Transport Logistic

Plaża DSV na targach Transport Logistic

Targi Transport Logistic to jedno z kluczowych wydarzeń branży transportowej i logistycznej na świecie.

Pośród 2 tys. wystawców reprezentujących w sumie 62 kraje nie mogło zabraknąć także piątego największego operatora - Grupy DSV.

Doroczne Targi Transport Logistic odbyły się w dniach 4-8 maja br. w Monachium. Już po raz drugi DSV powitało swoim stoiskiem ponad 55 tys. odwiedzających to wyjątkowe wydarzenie. W tym roku strefa operatora szczególnie wyróżniała się jednak na tle pozostałych wystawców.

Na obszarze 220 m2 DSV zorganizowało plażę z beach barem, a motyw przewodni obejmował prawdziwy piasek, rośliny, drewniane podłogi oraz meble plażowe. Koncepcja stoiska nawiązywała do nowoczesnego duńskiego biznesu połączonego z przystępnym i osobistym stylem relacji w klientami. W obsługę stoiska i odwiedzających je gości zaangażowano w tym roku w sumie ponad 40 pracowników DSV.

W ciągu 5 dni targów stoisko DSV zostało odwiedzone w sumie przez pond 2 tys. gości, generując 340 nowych relacji biznesowych. Spośród globalnych marek, które również odwiedziły operatora możemy wymienić m.in. Siemensa, Daimlera, BASF, BMW, IKEA czy Toys "R" Us.


4trucks.pl / Grupa DSV

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje