Profesjonalne oprogramowanie dla małych firm transportowych

Profesjonalne oprogramowanie dla małych firm transportowych

Drabpol we współpracy z programistami z Continental VDO stworzył specjalnie dla małych firm transportowych oprogramowanie do tachografów pod nazwą TIS-Web Legal.

TIS-Web Legal służy do archiwizacji, analizy oraz ewidencjonowania danych z tachografów cyfrowych i analogowych zgodnie z wymaganiami ITD oraz PIP.

TIS-Web Legal jest dostępny poprzez przeglądarkę internetową, a zakres korzyści jakie za sobą niesie to m.in. bezpieczne archiwizowanie plików źródłowych na serwerach firmy Continental, liczne raporty zarówno kierowcy, jak i pojazdu czy też archiwum prawne i przegląd czasu pracy.

TIS-Web Legal to młodszy brat najbardziej rozbudowanego oprogramowania do wizualizacji danych z tachografów na rynku europejskim. Dedykowany dla flot od 1 do 5 pojazdów jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowo powstających, jak i małych firm transportowych.

Idealnym początkiem na rozpoczęcie "przygody" z oprogramowaniem TIS-Web jest Starter Kit, który daje całoroczny dostęp do oprogramowania, możliwość śledzenia pojazdu, komunikację między kierowcą a dyspozytorem poprzez oprogramowanie TIS-Web i aplikacje na Android, klucz do pobierania danych z tachografów DLKPro oraz czytnik kart chipowych.


4trucks.pl / DRABPOL

Przeczytaj też:
Platforma RIO dla firm transportowych

Podczas 6. edycji targów TransLogistica Poland, które odbędą się w dniach od 6 do 8 listopada 2018 roku w Warszawie, RIO zaprezentuje nowe usługi i nowych partnerów.

TPMS Telematics - ochrona opon ciężarówek

Firma Drabpol wprowadziła na rynek swoje własne rozwiązanie - TPMS_TELEMATICS – integrujące system monitorowania ciśnienia i temperatury opon z systemami telematycznymi.

35 LAT firmy DRABPOL

Dążenie do ciągłego rozwoju

Targi BUSWORLD w Kortrijk

DRABPOL po raz pierwszy w charakterze wystawcy

Nowość w rozwiązaniach telematycznych
Pierwszy w Polsce system pozycjonowania wagonów Polski pojazd Funter na ciężkie warunki

W Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie powstał wielofunkcyjny pojazd - FUNTER. Aplikacja mobilna dla firmy i kierowcy

Dział Telematyki w firmie DRABPOL wraz zlitewskim partnerem Baltic Car Equipment uruchomił aplikację, komunikującą firmę transportową ze swoim kierowcą w oparciu o system operacyjny Android. Mix Vision - nowość na rynku telematyki

Wiosną tego roku oferta firmy DRABPOL w dziedzinie telematyki powiększyła się o nowy produkt pod nazwą MiX Vision. Wykresówki i papier do tachografów od firmy Drabpol

Z końcem września firma Drabpol wprowadziła do swojej oferty wykresówek i papier do tachografów cyfrowych marki DRABPOL.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL