EFL zdobywcą nagrody NOBILATUM

EFL zdobywcą nagrody NOBILATUM

EFL został uhonorowany prestiżową nagrodą NOBILATUM 2014 dla najlepszych instytucji finansowych w Polsce.

Firma została jednym ze zwycięzców rankingu, przygotowanego w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród największych podmiotów gospodarczych w kraju. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Nagrody NOBILATUM przyznaje redakcja miesięcznika Polish Market. Redakcja Polish Market we współpracy z SGH przeprowadziła badanie wśród podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców indywidualnych działających na polskim rynku. Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. firmy z listy Pereł Polskiej Gospodarki - rankingu opracowywanego od 12 lat przez redakcję Polish Market - otrzymały ankietę, na podstawie której redakcja wytypowała najlepsze podmioty. Nagrody NOBILATUM 2014 zostały przyznane w dziewięciu kategoriach. Wybierając najlepsze firmy, redakcja magazynu zwracała uwagę zarówno na liczbę wskazań, jak i ocenę współpracy z danym bankiem, zakładem ubezpieczeń, brokerem ubezpieczeniowym czy firmą leasingową.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 29 września br. w Warszawie. Podczas gali odbyła się również debata na temat bezpieczeństwa usług finansowych.

- Nagroda NOBILATUM jest dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem. Otrzymaliśmy tytuł najlepszej instytucji finansowej w Polsce w kategorii leasing. Nagroda ta docenia i honoruje 23 lata aktywnego uczestnictwa EFL w rozwoju przedsiębiorczości i utwierdza nas w przekonaniu, że realizowana przez nas strategia dostarczania kompleksowej oferty wspierającej inwestycje przedsiębiorców, jak również oferowanie wysokiej jakości usług, jest słuszna. We współpracy z naszymi Klientami oraz partnerami strategicznymi chcemy zdobywać uznanie na rynku oraz konsekwentnie budować silną instytucję finansową - powiedział Radosław Kuczyński, prezes EFL.


4trucks.pl / Europejski Fundusz Leasingowy

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL