DSV Solutions powiększa zespół ekspertów

DSV Solutions powiększa zespół ekspertów

W maju br. DSV Solutions wzmocniło swój zespół sprzedażowy o kolejną osobę.

Michał Bąk objął stanowisko Business Development Managera, a do jego zadań należeć będzie m.in. rozwój biznesu związanego z farmacją i ochroną zdrowia oraz innymi kluczowymi branżami.

Michał Bąk to już drugi specjalista, który wzmocnił w ciągu ostatniego pół roku siły sprzedażowe firmy. Tym samym DSV Solutions, spółka Grupy DSV specjalizująca się z logistyce magazynowej, zamierza jeszcze silniej intensyfikować swoje działania, związane z pozyskiwaniem nowych klientów.

- Rozwój eksperckich sił sprzedaży jest elementem strategii DSV Solutions w Polsce. Powiększenie zespołu o kolejnego managera, którego zadania będą dedykowane dla kluczowych dla nas branż, jest krokiem mającym na celu podkreślenie roli naszej firmy, jako profesjonalnego doradcy w logistycznym łańcuchu wartości dla Klientów - mówi Maciej Walenda, prezes zarządu DSV Solutions.

Do zadań nowego managera będzie należało między innymi inicjowanie i wdrażanie nowych projektów logistycznych, wsparcie obsługi przetargów oraz negocjowanie kontraktów handlowych. Michał Bąk posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze projektów, związanych z sektorem farmacji i ochrony zdrowia, które zdobywał m.in. w takich firmach jak 3M, Phoenix Pharma czy arvato.

- Prowadzone przeze mnie dotychczas projekty obejmowały między innymi wsparcie firm farmaceutycznych w zakresie zarządzania logistyką, współpracę i rozwój biznesu w zakresie usług i sprzedaży portfolio firm farmaceutycznych, czy też zarządzanie projektami opartymi na działaniach w zakresie składu konsygnacyjnego. Jestem więc dobrze przygotowany do przejścia na „drugą stronę barykady”, aby rozwijać biznes DSV Solutions zgodnie z oczekiwaniami Klientów z sektora farmacji - mówi Michał Bąk, nowy Business Development Manager w DSV Solutions.

Warto przypomnieć, że na początku 2014 roku DSV Solutions powiększyło strefę magazynu, dedykowaną do obsługi produktów farmaceutycznych, będącą częścią Centrum Logistycznego firmy w Kampinosie koło Warszawy. Osiągnęła ona tym samym powierzchnię 16,000 m2 i pojemność 23,000 miejsc paletowych. W jej skład wchodzą hurtownie farmaceutyczne oraz nowoczesny skład konsygnacyjny, wydzielony pod wyłącznie składowanie produktów farmaceutycznych w temperaturze od +2°C do +8°C oraz od +15°C do +25 °C. Tym samym DSV Solutions jest obecnie jednym z czołowych dostawców usług logistycznych dla firm z branży farmaceutycznej.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL