DOLL - nowatorska technika oraz przekonująca jakość

DOLL - nowatorska technika oraz przekonująca jakość

Niedawno odbyło się przekazanie 6-osiowej naczepy niskopodwoziowej wyposażonej w niezależny system zawieszenia kół DOLL Panther firmie Viktor Baumann.

Po raz drugi ta renomowana firma transportu ciężkiego dziękowała za "bardzo miłą i terminową realizację począwszy od pierwszych rozmów aż do dostarczenia" jej nowej naczepy. Wyśmienita jakość, właściwe doświadczenie oraz technologiczna przewaga były dla naszego klienta przekonywującymi argumentami, aby po raz kolejny zdecydować się na rozwiązanie transportowe DOLL.

Naczepę o ładowności 76 t firma używa głównie do transportu towarów ponadnormatywnych oraz dużych nieporęcznych ładunków. Do tego celu można również zwiększyć długość platformy z 11.250 mmm o kolejne 8.000 mm oraz obniżyć wysokość ładunkową z 850 mm na 780 mm. Zamontowanie czterech niezależnych modułów platformowych dodaje kolejne 2 m do całkowitej długości załadunkowej. Na życzenie klienta dla zaopatrzenia w energię całej instalacji hydraulicznej został użyty silnik diesla Hatz.

Przednia z sześciu osi jest na stałe zamontowana za łabędzią szyją. Dzięki temu środek ciężkości ładunku jest odpowiedni i naczepa jest w każdej fazie rozsunięcia optymalnie obciążona. Stały wózek Dolly wyróżnia się poza tym powiększonym chowanym podwoziem o skoku 405 mm, co umożliwia lepsze amortyzowanie nierówności. Dodatkowo naczepa jest w pełni kompatybilna z 3-osiowym ciągnikiem. Obszerny pakiet do mocowania ładunku dopełnia techniczne i ekonomiczne zalety odnośnie bezpieczeństwa.

Za pomocą odpowiedniego Know-how swoich pracowników znowu udało się DOLL’owi stworzyć jedyne w swoim rodzaju rozwiązania, które pozwalają klientom uzyskać więcej korzyści i tym samym większą wydajność w transporcie. Ponad 2.000 sprzedanych osi DOLL Panther potwierdza, że rozwiązanie to jest nie bez powodu niezaprzeczalnym numerem 1 na rynku. DOLL jest przekonany, że również Viktor Baumann jeszcze długo będzie korzystał z zalet pojazdu i jednocześnie serdecznie dziękuje firmie za jej lojalność.

W Polsce dystrybutorem gamy ciężkiej DOLL jest firma Timex S.A. - centrum sprzedaży naczep znajduje się pod Warszawą w Koniku Nowym przy ul. Terespolskiej 58.


4trucks.pl / Timex SA

Przeczytaj też:
Kontrola kierowców ciężarówek na odległość już niebawem

Kierowców zawodowych na polskich drogach może ukarać kilka organów. To m.in.: policja i Inspekcja Transportu Drogowego. Ich uprawnienia częściowo się pokrywają.

Wielka Brytania odracza pełne kontrole celne na pół roku

W związku z trudnościami w handlu po Brexicie oraz z powodu pandemii koronawirusa, Wielka Brytania odkłada zapowiadane kontrole importowanych towarów o pół roku.

 

Producent opakowań wydaje miliony na logistykę. Sprawdź, czy możesz z tego skorzystać

Grupa CANPACK działa na rynku opakowań metalowych od blisko 30 lat.

 

Wybór odpowiedniej firmy przewozowej

Każdy przedsiębiorca prowadzący własną firmę i chcący rozszerzyć pole swojej działalności, powinien wiedzieć, że prędzej czy później będzie zmuszony podjąć współpracę z przedsiębiorstwem, które zajmuje się profesjonalnym organizowaniem procesu transportu.

Polski transport na zakręcie

Zachód chce nas wypchnąć z rynku przewozów w Europie

Obsługa transportów do Rosji

Transport z przeładunkiem – jak to zrobić?

Skarga Holendrów na polskie przepisy
Monitorowanie przewozu drogowego towarów Samozatrudnienie w transporcie

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje