Hurtownia opon Heuver na targach Reifen Essen

Hurtownia opon Heuver na targach Reifen Essen

Hurtownia opon Heuver w 2014 roku po raz kolejny weźmie udział w targach Reifen Essen, które są jednymi z najważniejszych międzynarodowych targów w przemyśle oponiarskim.

W programie targów Heuver poświęci wiele uwagi utrzymaniu istniejących i nawiązywaniu nowych kontaktów z klientami, a na swoim stanowisku zaprezentuje najnowsze produkty marki Aeolus, do której posiada wyłączne prawa importowe. Jeśli chodzi o felgi, Heuver będzie szczególnie promować markę Athlete. To samo dotyczy najnowszych opon rolniczych marki LingLong, w przypadku której Heuver również posiada umowę na wyłączność. Stanowisko Heuver będzie można znaleźć w hali 2 pod numerem 2E48.

Nowe produkty Aeolus
- Od lat targi "Reifen" są w Europie jednym z najważniejszych miejsc spotkań dla wszystkich, którzy mają coś wspólnego z oponami i powiązanymi z nimi akcesoriami - mówi Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver. - Już od lat z powodzeniem bierzemy udział w tych targach, tak więc również w tym roku nie może nas tam zabraknąć. Pod względem tematyki i profilu międzynarodowych gości targi te doskonale odpowiadają naszemu asortymentowi produktów oraz naszemu europejskiemu obszarowi działania. Obecnie trwają ostatnie prace nad przygotowaniem naszego stanowiska, ale z pewnością główną uwagę poświęcimy najnowszym produktom marki Aeolus. To samo dotyczy najnowszych opon rolniczych LingLong. Oprócz tego będziemy informować gości na temat szans i korzyści związanych z naszym intensywnym programem obsługi klientów.


4trucks.pl / Heuver

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL