Jubileusz Scandinavian Express

Jubileusz Scandinavian Express

Scandinavian Express Poland sp. z o.o., operator logistyczny specjalizujący się w spedycji i transporcie towarów między Europą Środkową a Skandynawią, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności.

Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w Gdańsku jako mała firma spedycyjna, w ciągu ostatnich 20 lat znacząco rozwinęło swoją działalność, zakres usług i możliwości operacyjne na wymagającym rynku skandynawskim. Dziś Scandinavian Express to pełna oferta logistyczna, w tym ekspresowe przesyłki drobnicowe i transporty ponadgabarytowe, własna wielofunkcyjna flota, nowoczesne magazyny oraz skandynawskojęzyczny zespół spedytorów.

- Przez te 20 lat wypracowaliśmy swoją własną, unikalną pozycję na rynku - mówi Prezes Scandinavian Express Ewa Duks-Szymańska. - Jesteśmy wystarczająco dużą i doświadczoną firmą, mamy pełne kompetencje i zasoby, aby zapewnić serwis logistyczny na poziomie globalnych graczy TSL. Jednocześnie ciągle z tak sprawną, zwartą organizacją, aby wnieść do współpracy z Klientem elastyczność, szybkość działania oraz prawdziwą pasję i energię rynkowego debiutanta.

Firma cieszy się zaufaniem polskich jak i szwedzkich, norweskich czy fińskich klientów. Scandinavian Express obsługuje zarówno logistykę największych skandynawskich koncernów z branży stalowej, papierniczej, budowalnej, inwestycyjnej czy automotive - jak i potrzeby rodzimych małych oraz średnich przedsiębiorstw kooperujących ze Skandynawią, będących bardzo ważnymi klientami naszej firmy. - Nasz Jubileusz to przede wszystkim okazja do podziękowań: dla pracowników i kierowców, dla klientów i partnerów biznesowych za zaufanie i dotychczasową współpracę. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania! - deklaruje Ewa Duks-Szymańska.

Co w planach Scandinavian Express na kolejne lata?

- Dalszy rozwój - mówi Wiceprezes Patryk Szymański, odpowiedzialny w firmie za strategie i inwestycje. - Pod koniec września br. otwieramy oddział w Szwecji, w przyszłym roku planujemy podobną placówkę w Norwegii. Poza tym inwestycje w infrastrukturę informatyczną, rozwój linii drobnicowych, operacji cross-dockingowych oraz projektów ponadgabarytowych. Kolejne zakupy nowoczesnych środków transportu przystosowanych do trudnych warunków skandynawskich. Podpisaliśmy już zamówienie na 13 najnowszych, 3-osiowych ciągników siodłowych Volvo FH oraz kolejny zestaw ponadgabarytowy, które wzmocnią naszą flotę jesienią tego roku.

Z okazji jubileuszu 20-lecia firma zaprasza na dedykowaną stronę jubileuszową, gdzie znajduje się m.in. unikatowe video pokazujące ludzi, pasję i wartości Scandinavian Express.


4trucks.pl / Scandinavian Express

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL