Drugi magazyn DSV we Wrocławiu

Drugi magazyn DSV we Wrocławiu

DSV Road uruchomiło od początku lipca 2013 r. kolejną lokalizację magazynową w dolnośląskim.

Nowy obiekt pozwoli na wyłączną obsługę jednego z kluczowych klientów DSV w tym regionie.

Nowa lokalizacja ma powierzchnię 2100m2 i jest zlokalizowana w Prologis Park Bielany Wrocławskie. Przez najbliższy rok obiekt ten będzie stanowił centrum obsługi zakładu produkcyjnego wieloletniego klienta DSV z branży FMCG.

- W listopadzie 2012 r. DSV powiększyło swój dolnośląski oddział, przenosząc się do nowej lokalizacji w Nowej Wsi Wrocławskiej. Ogromnie cieszymy się z faktu, że tempo naszego rozwoju przyczyniło się do dalszego zwiększenia powierzchni operacyjnej o kolejny obiekt, umożliwiając nam tym samym jeszcze sprawniejszą obsługę klientów w tym regionie - mówi Maciej Szczepański, zastępca dyrektora ds. Transportu Krajowego i Operacji Magazynowych w DSV.

Obecnie oddział DSV w dolnośląskim obsługuje międzynarodowy i krajowy transport drogowy, posiada biuro frachtu lotniczego i morskiego oraz obejmuje magazyny w Nowej Wsi Wrocławskiej i Bielanach Wrocławskich o łącznej powierzchni ponad 6 tyś. m2 i pojemności 7500 miejsc paletowych dla logistyki kontraktowej produktów spożywczych i przeładunków drobnicy. DSV działa na Dolnym Śląsku od 2001 r.


4trucks.pl / DSV Road

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL